Zayıflatan Sebze Suyu Tarifleri

Çeşitli sebzelerle hazırlayıp zayıflacağınız sebze suyu tariflerini sizler için araştırdık. Hem doğal yöntemlerle hemde kolaylıkla bulabileceğiniz sebzelerle hazırlayabileceğiniz zayıflatan sebze suları sayesinde istediğiniz fiziğe sahip olabilirsiniz. Tamamen doğal olan bu yöntemler zarar vermeyecektir. İstikrarlı bir şekilde kullandığınızda bel bölgesi, kalça ve bacaklarda yağları yakarak incelme görünecektir.

Zayıflamanıza yardımcı olacak sebze suyu tarifleri

Narenciyeli zayıflatan su

C vitamini bakımından oldukça zengin olan limon suyla tüketildiğinde yağların yakılmasında birebir etki gösterir. Öncelikle güne başlarken 1 tane limonu  1 litre su  içerisine doğrayıp atın. Gün boyu hazırlamış olduğunuz bu limonlu suyu için. Bu karışım metabolizmanızı çalıştırarak yağlarınızın yanmasını ve kilo vermenizi sağlayacaktır.

Kırmızı meyveli zayıflatan su:

Kırmızı renkli meyve çeşitlerinden yaban mersini ve 1 kaç adet çileği 1 litrelik su içerisine ekleyerek güzelce karıştırın. Bu karışımı gün içerisinde bitirmeye özen gösterin. C vitaminini içerisinde bolca bulunduran bu meyveler metabolizmanızı düzene sokar. Ayrıca tadı da oldukça lezzetli olduğundan severek içebilirsiniz.

Portakal suyu ile zayıflama:

Portakal C vitamini yönünden zengin olan narenciye çeşitlerinden biri olmakla birlikte zayıflamada limon kadar etkili bir meyvedir.  Yine 1  litre su içerisine portakalları doğrayarak atın ve gün bitimine kadar karşımı için. İsteğe bağlı olarak limonla birlikte de portakalı karıştırıp da içebilirsiniz.

Salatalıklı zayıflatan su:

Öncelikle 5 – 6 adet salatayı güzelce dilimleyin.Daha sonra 1 litrelik su içerisine katarak karıştırın ve gün içerisinde hazırlamış olduğunuz bu karışımı bitirin. Salatalık suyu vücudunuzda bulunan zararlı toksinlerin hızlı bir şekilde atılmasına yardımcı olur. Böylelikle sizleri zayıflatan yardımcı sebze suları ile metabolizmanız hızlı çalışarak sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Kırmızı biberli zayıflatan su:

Her sabah içmeniz gereken zayıflatan sebze suları arasında karşımıza çıkan başka bir tanesi de kırmızı birberli sudur. Bu suyun hazırlanması için 1 tatlı kaşığı ve 2 çay kaşığının ucuyla tuzu kaynamış suyun içerisine atıp karıştırın. Hazırlanan karışım ılık hale geldiğinde içebilirsiniz.Bu karışım her sabah uygulandığında sindirim sisteminizi düzene sokar ve zayıflamanıza yardımcı olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!