Zayıflama Şurubu Şems Aslan Tarifi

Zayıflamak ya da belirli oranda kilo vermek birçok kadının hedefleri arasında yer alır. Kilo vermek çoğu zaman zor bir sürece dayanır ve kadınlar genelde bu süreci başarılı bir şekilde tamamlayamadığı için zayıflama konusunda sıkıntı yaşar. Ancak zayıflama şurubu Şems Aslan tarifi ile kısa sürede kilo vermek ve fazla kilolardan kurtulmak mümkündür.

Şems Aslan zayıflama şurubu tarifi

Şems Aslan tarafından sunulan zayıflama şurubu ile belirli ölçüde kilo vermeniz mümkündür. Üstelik doğal yollarla zayıflar ve vücudunuzu kimyasal içerikli ürünlerle doldurmamış olursunuz. Yapmanız gereken sadece zayıflama şurubu Şems Aslan tarifini belirtilen şekilde hazırlamak ve uygulamaya başlamaktır. Şimdi tarif için gerekli olan malzemelere ve nasıl uygulandığına daha yakından bakalım.

Gerekli malzemeler;

– 1/2 bardak su

– Bir çay kaşığı kadar kavun çekirdeği

Hazırlanışı ve uygulanışı;

Tarifi hazırlarken ilk olarak yapılması gereken kavun çekirdeklerinin kurutulmasıdır. Çekirdekler kurumasının ardından bir havan içerisinde iyice ezilir ve ardından un haline gelene kadar ezme işlemine devam edilir. Sonrasında yarım bardak su içerisine ezilen ve un haline getirilen kavun çekirdeklerinden bir çay kaşığı kadar ilave edilir. Yarım saat kadar beklendikten sonra karışımın suyu süzülür ve zayıflama şurubu hazırlanmış olur. Düzenli bir şekilde kilo vermek için karışımdan sabah ve akşam olmak üzere iki çorba kaşığı kadar tüketilir.

Diğer yandan kavun çekirdeği karışımındaki posa ile beyaz dişlere sahip olmak mümkündür. Posa aynı zamanda ağız kokusunu giderici etkilere sahiptir. Zayıflarken aynı zamanda diş bakımınızı gerçekleştirebilir ve varsa ağız kokusundan kurtulma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayrıca bunları tamamen bitkisel yollarla gerçekleştirir, kimyasal içerikli ürünlerden uzak kalırsınız.

Bu yöntemin Osmanlı döneminde zayıflama amacıyla pek çok kişi tarafından kullanıldığını söylemek isteriz. Tarif cildin gergin bir forma girmesini sağlarken zayıflamanıza da yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!