Zara Mont Modelleri 2017

Dünyanın en büyük hazır giyim şirketlerinden olan Zara, Türkiye’de de pek çok mağazaya sahiptir. Zara tarz olarak hep ayrı bir konuma sahiptir. Sıradan modellerin aksine maskülen tarz kıyafetlerin yoğun olduğu mağaza, 2017 yılında da yenilikleriyle göz dolduruyor.

Zara’nın diğer markalardan ayrı bir yerde durmasının nedeni, tasarımlarına çok özen gösteriyor olması. Bünyesinde yüzlerce tasarımcı barındıran Zara, her yıl piyasaya çok fazla çeşit sunuyor ve gerçek anlamda büyük beğeni topluyor. Varlığını yıllardır istikrarla sürdürmesinin altında büyük emek bulunduğu inkar edilemez. Zara, bu istikrarını kaliteli ürünler kullanmasıyla ve bebeklikten itibaren her yaş grubuna ve özellikle genç-yetişkin, kadın-erkek gibi  kategorilerde zengin çeşitleriyle sürdürüyor. Biz bu yazımızda Zara’nın 2017 yılında ürettiği mont modellerini inceleyeceğiz.

Zara Kadın Montlar

 • Zara’da 2017 yenilikleri arasında gizli kapüşonlar ve yüksek yakalar bulunuyor. Şişme montlarda daha çok görülen bu uygulamalarda, kapüşonlar fermuarla gizlenerek dik yaka görünümü elde ediliyor, dilenirse kapüşonlu olarak da kullanılabiliyor.
 • Zara denince akla marjinallik de gelmiyor değil. Metalik montlar bu kategoride farklı görünüm arzulayanların beğenisine sunuluyor. Bu tar montlar daha çok bahar aylarında tercih edilebilir görünse de kışın ılık günlerde de giyilebilir nitelikte.
 • Zara montlar da çok karşılaşılan bir diğer model süni kürklü montlar. 2017 yeniliği ise bu kürklerin normalden daha büyük ve gösterişli tasarlanması. Düz siyah bir kabandaki ihtişamlı kürk, kabanın havasını tamamen değiştirirken, kapüşon kullanıldığında sevimli bir görüntü vermekten de geri kalmıyor.
 • Zara bu yıl pek çok modelle karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de leopar desenli montlar. Tamamı leopar deseninden oluşan bu modeller, bu deseni çok seven kadınlara hitap ediyor. Spor veya klasik kombinler yapılabilen leopar kabanlar, bu iki farklı kullanım kolaylığından ötürü de tercih edilebilir.
 • Daha düz ve klasik görünmeyi sevenler için sade kaban modelleri de oldukça fazla. Kaşe kabanların yanında farklı kumaşlardan da düz modeller Zara vitrinlerini 2017’de süslüyor.
 • Farklılık mı istiyorsunuz? İşte size Zara’nın çizgili formda belde kemerli, çok değişik görünümlü kabanları. Metal bir toka ile süslenen kemer detayı, asimetrik inen yakası, erkek ceketi görüntüsüyle bu kaban gerçekten çok farklı duruyor.

 

Bunların dışında daha pek çok model de bulunmakta Zara’da. Detaylı incelemek isteyenler için internet sayfasında bütün modeller sergilenmekte.

Zara Erkek Montlar

Zara erkek montlar da da farklılıklara imza atıyor. Tıpkı kadın montlardaki gibi erkek montlarda da zengin çeşitler mevcut.

 • 2017 montlar da ilk dikkatimizi çeken, dik veya asimetrik yaka kullanımı. Bu kullanım kumaş kabanlarda görülebildiği gibi, şişme montlarda da uygulanmış. Aslında klasik tarz görünen bu modeller yaka duruşuyla farkını ortaya koyuyor.
 • Tıpkı kadın modellerde olduğu gibi, erkek modellerde de suni kürklü yakalar 2017 trendleri arasında. Spor mdel montlarda daha rahat uygulanan bu kürkler, daha çok kapüşonlarda kullanılıyor.

Zara montlarda Çocuk Modası

Zara tarzı çocuk montlarında da karşımıza çıkıyor. Miniklerin de tarzı şimdiden Zara’nın göz dolduran montlarıyla belirleniyor. Bebek montlarından çocuk montlarına her biri birbirinden güzel modellerden birkaç örnek sunacağız.

 • İçi yumuşacık bu montun kolları ve kapüşon içinin de iç form ile aynı olması gerçekten çok tatlı bir görünüm veriyor. 0-2 yaş için bu montlar çok ideal.
 • Ekoseli kız çocuk montu Zara farkını yansıtan bir başka model.
 • Renki ve farklı duruşuyla erkek çocuk montları da bir başka güzel.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!