Zara Çanta Modelleri 2014

Çanta tasarımı tecrübe ve ekip çalışması gerektiren bir iştir. Bunun  için büyük bir aile çalışmasına gerek duyulur. Zara gibi dünyaca bilinen bir marka ise bu gibi zor işlerin altından alnının akıyla çıkmayı başarmaktadır. Zara çantalar, tasarım aşamasından üretim, stoklanma, taşınma ve satış aşamalarına kadar her an kontrol altında tutulmaktadır. Diğer tüm Zara ürünlerine olduğu gibi çanta modelleri de aynı özen ve dikkati görmektedir. İşte bu hassas süreç sonunda takibini bırakmayan marka, ürünün satış sonrası desteğini de sağlamakta, ürünlerine belirli alanlarda garanti vermektedir. Bu kadar dikkatli bir çalışma sonrasında marka hak ettiği değeri de yakalamaktadır.

zara-canta-modelleri-2014 (1)

Zara çanta modelleri 2014 sezonunda rakiplerini geride bıraktı!

Zara markası dünyanın en iyi moda tasarımlarını ve aksesuar ürünlerini üreten bir marka olarak bilinmektedir. Zara çanta ve ayakkabılar bu değeri gördüğü yoğun ilgiyle yakalamaktadır. Geçmiş yıllara göre her sene satışlarında gelişme sağlayan markanın bu sene piyasaya sunduğu modellerdeki modern çizgiler beğeniyle karşılanmaktadır. En güzel moda ürünlerinin piyasaya sürüldüğü bu yılda üretilen her bir zara marka çanta Türk kadının zevkine hitap etmeyi de başarmıştır.

Zara’nın bu yıl için üretmiş olduğu modellerde renkli tasarımlar, püsküllü, boncuk işlemeli ve desenli tasarımlar dikkateri çekmektedir. Genellikle koyu renklerin hakim olduğu 2014 tasarımları içinde yer alan lacivert, sarı, kahverengi ve beyaz renklerdeki modeller ürün çeşitliliğinin oluşumu açısından önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca modellerin işlevsel kullanımı sağlayan tasarım özellikleri de beğeni ve takdir toplamaktadır. Kimi çanta modellerinde omuz askısı ve el tutmacı birlikte kullanılmıştır. Böylece daha geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Ancak el çantası olarak tasarlanmış olan modeller ile sadece omuz askısına sahip modeller de seride yeralan ürünlerdendir.

Bu kadar kaliteli ve işlevsel ürünler olmalarına rağmen Zara çanta fiyatları beklenenin aksine çok yükseklerde değildir. Ancak yine de Zara çantalarının fiyatları geniş bir ranja sahiptir. Örnek vermek gerekirse özellikle markanın internet mağazasında indirimli olarak satışa sunulan ürünlerin taban fiyatı 70 lira civarında iken, en yüksek çanta modelini 500 liradan daha üst seviyelerde satın alabilmek mümkündür. Bu nedenle markanın tüm ürünleri hakkında ortalama bir fiyat verebilmek imkansızdır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*