Zara 2016 Kış Koleksiyonu Harika Trikolarla Geldi!

Zara 2016 Kis Koleksiyonu Resimleri
Zara 2016 Kış Koleksiyonu Harika Trikolarla Geldi!

Zara’yı bilen bilir de bilmeyenler için yeni kış koleksiyonu hakkında biraz bilgi vermek istedim. Bu kış Zara’da adeta bir triko furyası yaşanıyor. Marka en ufak detaylarına kadar düşünülen trikolar ile sizlerin karşısına çıkmış durumda. Zaten Zara 2016 kış koleksiyonu içindeki modelleri gördüğünüzde siz de aynı düşüncelere kapılacaksınız. Sözü hiç uzatmadan Zara’nın yeni kış için hazırladığı modellere bakalım.

Trikonun 2016’daki Yüzü Zara

2016 kış sezonu için hazırlanan triko modellerinde neler mi var? Neler yok ki. Modellere göz attığımda Zara bu işi biliyor demekten kendimi alamıyorum. Kazakları, ceketleri, montları ve hatta triko elbiseleri gördüğünüzde bayılacaksınız. Triko elbiselerdeki tasarımlar sizi kendine hayran bırakacak. Üstelik kış sezonunda Zara triko elbise modelleri tek düzelikten çok uzak. Maxi elbise formundan tutun da dantel detaylı elbiselere kadar pek çok farklı tasarım Zara 2016 kış modasında. Yalnız sadece elbiselerde söz ederek haksızlık yapmak olmaz. Şık ve zarif ayakkabı modelleri, sıradanlıktan çok uzak ceketler ve kadınların vazgeçilmezi çantalar yine kış koleksiyonunun göze çarpan parçaları.

zara-giyim-kis-koleksiyonu-2016-resim
Zara Giyim Kış Koleksiyonu 2016

Ya Triko Hırka ve Pantolonlar

Triko olur da hırka ve pantolon olmadan kış sezonu olur mu? Zara her zaman ki gibi her parça üzerinde ayrı ayrı çalışmış. Tasarımlarında hep bildiği yoldan giden ve çizgisini hiçbir zaman bozmayan marka triko hırka ve pantolonlar için de detaylı bir çalışma gerçekleştirmiş. Bu modellerde de kışı yansıtan renk tonlarının biraz daha üzerine gitmiş.

Zara Triko Fiyatları

Geldik en önemli kısımlardan birine daha fiyatlar? Peki, fiyatlar ne alemde. Kış koleksiyonunda yer alan trikoları öve öve bitiremedik ya fiyatlar bu trikoları alabilecek kadar uygun mu? İşte sizlere her üründen biri için seçtiğimiz ortalama fiyatlar;

Gri triko kazak fiyatı: 89,95 TL.

Örgü elbise fiyatı: 139,95 TL.

Bol paça triko pantolon fiyatı: 149,95 TL.

Örgü uzun hırka fiyatı: 299,95 TL.

Triko elbise fiyatı: 79,95 TL.

Triko maxi elbise fiyatı: 99,95 TL.

Triko ceket fiyatı: 149,95 TL.

Kısa dantelli elbise fiyatı: 149,95 TL.

Siyah mini etek fiyatı: 99,95 TL.

Siyah deri mini boy çanta fiyatı: 169,95

Deri bilek hizası bot fiyatı: 329,95 TL.

Fiyonklu yüksek topuk ayakkabı fiyatı: 149,95 TL.

[wp_ad_camp_1]

Zara 2016 Kış Koleksiyonu Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*