Yuvarlak Yatak Odası Takımı Modelleri

Yuvarlak Yatak Odası Takımı Resimleri (12)

Yatak odası modellerinin en trend ürünleri arasında yer alan yuvarlak yatak odası takımı modelleri birçok kişi tarafından ilgi çeken modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tasarımlarda oluşturulan farklılıklar oldukça etkili görüntülerin ve atmosferlerin ortaya çıkmasına katkıda bulunmaktadır. Her modelde farklı tasarımlar ve ilgi çekici ayrıntılar görmek mümkündür.

Yuvarlak yatak odası takımları hangi firmalar tarafından üretilmektedir?

Yuvarlak modeller genelde bilinen mobilya firmaları tarafından üretilmektedir. Bu firmalar arasında İstikbal ve Bellona gibi şirketleri göstermek mümkündür. Ayrıca firmalar tarafından uygun fiyatlarda satışa sunulan modeller, çeşitli taksit seçenekleri ile pek çok kişinin satın alabileceği modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Yuvarlak yatak odası takımları ve fiyatları konusunda genel bir araştırma yapılarak modellerin fiyat aralıkları hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

Sektörde satışa sunulan yuvarlak yatak odası takımları genel olarak 5 bin TL  – 17 bin TL aralıklarında karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca fiyatlar firmadan firmaya farklılıklar gösterebilmektedir. Fiyatlarda değişmelerin meydana gelmesine neden olan etkenler ise üretimde kullanılan malzemeler, işçilik ve ek aksesuarlar olarak ön plana çıkmaktadır.

Bunların yanı sıra 2014 yuvarlak yatak odası takımı çeşitleri, yeni sezona oldukça dikkat çekici tasarımları ile girmiştir. Tasarımlara ön plana çıkan kırmızı hatlar, modellerin daha önceli modellere göre farkını açıkça ortaya koymaktadır. Çünkü modellere entegre edilen kırmızı hatlar, tasarım açısından etkili bir ambiyansın ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Yine yuvarlak modeller, bilinen ve sıradan yatak odası satın almak istemeyenler adına oldukça etkili bir alternatif çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Herkesin bildiği gibi bugün pek çok yatak odası tasarımında yer alan yatak modelleri karedir. Ancak yuvarlak yatakların yer aldığı modellerde hem tasarım hem de ortam açısından farklılıkların ön plana çıktığı açıkça hissedilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*