Yılbaşı Özel İç Giyim Modelleri – İşte Öneriler

Yılbasi Ozel Ic Giyim Modelleri Iste Oneriler Resim
Yılbaşı Özel İç Giyim Modelleri - İste Öneriler

Her yılbaşı olduğu gibi bu yıl da noel için çeşitli hazırlıklar yapıyor. Kimileri parti verirken kimileri de evlerinde ya da arkadaş ortamlarında eğlenerek bu geceyi geçirmeyi planlıyor. Ancak ne olursa olsun büyük bir kesmin yılbaşı gecesi için plan ve hazırlık yaptığını söylemek mümkün. Bu planlar ve hazırlıklar hem eğlence hem de özel anlar için yapılıyor. Biz de yılbaşı gecesinde sevgilisinin ya da eşinin etkileyici bir şekilde çıkmak isteyenler için iç giyim önerileri hazırladık. Yılbaşı özel iç giyim önerileri sayesinde özel anlarınız için fikir edinebilir ve hazırlığınızı buna göre yapabilirsiniz.

2016 Yılbaşı Özel İç Giyimin Rengi “Kırmızı”

Herhalde yılbaşı gecesi için revaçta olan iç çamaşırlarının kırmızı ağırlıkta olduğunu görünce pek de şaşırmadınız. Çok fazla şaşırılacak bir durum olmadığını biliyoruz. Çünkü her yılbaşının özel rengi kırmızı olmuştur ve bu yılda renk konusunda değişen bir şey yok. Kırmızı ve tonlarının yine baskın olduğu yılbaşı koleksiyonlarında bayanlar için oldukça şık ve göz alıcı kombinler hazırlanmış. Sadece sütyen ve külot değil, aynı zamanda her ikisininde kombinlendiği yeni yıl iç giyim alternatifleri yine yılbaşı iç giyim 2016 koleksiyonlarında.

Çekici Olmanın Yolu Yeni Yıl İç Çamaşırı Seçeneklerinde!

Çeşitliliğin bol olduğu yeni yıl iç çamaşırlarında çekici olmanıza yardımcı olacak seçenekler elbette ki mevcut. Saten, dantelli, askılı, askısız veya slim ipli modellere kadar pek çok seçenek sizler düşünülerek hazırlanmış. Bu gecede daha fazla seksi olmayı arzu eden kadınlar için de özel parçalar tabii ki unutulmamış. Jartiyer modellerinden büstiyerlere varana kadar birçok alternatif ön plana çıkarılmış.

Yılbaşı Jartiyerlerinde Kırmızının Alımı

2016-yilbasina-ozel-jartiyer-resim
2016 yılbaşına özel jartiyer

Jartiyer modelleri düşünenler için de harika tasarımların olduğunu es geçmek olmaz. Tahmin edeceğiniz gibi yılbaşı için jartiyer modellerinde de kırmızı renkler daha baskın. Kırmızının baskın olduğu modellere iliştirilen siyah motifler ise jartiyerlerin daha dikkat çekici olmasını sağlamış. Kırmızı üzerine siyah detaylar bazen dantel bazen de fiyonklar şeklinde tasarımlar üzerindeki yerini almış. Tabi seçim sizin. Dantel mi seviyorsunuz yoksa düz siyah detaylar daha mı hoşunuza gidiyor? size kalmış.

Peki, Ya Fiyatlar?

Fiyatlar konusunda açık konuşmak gerekirse net bir fiyat bilgisi vermemiz güç. Çünkü almak istediğiniz yılbaşı özel iç giyim modeli markasına, tasarımına ve bulundurduğu özelliklere göre farklı fiyatlarda olabilir. Genel bir fiyat aralığı vermek gerekirse 49 TL – 750 TL aralıklarında çekici ve hoş iç çamaşırları bulabilirsiniz. Takım olarak satılan iç giyim modellerinin yüksek fiyatlarda olacağını da unutmamalısınız. Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz yılbaşı iç giyim galerisine göz atarak yılbaşı gecesi için fikir alabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Yılbaşı Özel İç Giyim Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*