Yeni Kışın Derimod Bot Bayan Modelleri

 Yeni Kışın Derimod Bot Bayan Modelleri

Derimod her yıl olduğu gibi bu yılda bayanlara bot modellerinde birbirinden farklı tasarımlar sunuyor. Siyah renklerin hakim olduğu yeni bot modellerinde bordo renklerde ön plana çıkarılmış. Bunun yanında modellerin genelde yarım bot tasarımında olduğunu söylemek mümkün.

Derimod bayan bot modelleri ile soğuk koşa karşı koyun!

Her zaman olduğu gibi bayanları mutlu etmeyi başaran Derimod yeni sezonda da hem tasarım açısından hem de fiyat açısından yenilikler sunuyor. Derimod bayan bot modelleri ile güzel kombinler yapmak ve botları pantolon ya da etekle kombinlemek mümkün. Bayanlara alternatif kombinler yapma fırsatı sunan yeni sezon Derimod botlar özellikle üzerinde yer alan detaylarla ilgi çekiyor.

Yeni sezon bot modellerinde öne çıkan detaylar arasında ilk olarak fermuarları görüyoruz. Bunun yanında yan kısımlarda yer alan tokalar da yeni modellerde öne çıkan belirgin değişiklikler arasında yer alıyor.

Bayan Derimod bot modellerinde fiyatlara göz atacak olursak yeni tasarımların 239 lira ile 269 lira aralığında bir fiyatla satışa sunulduğunu belirtmekte fayda var. Fiyatlar ortalamaya göre biraz yüksek seviyelerde olsa da kara kışta kaliteli ve şık bir bot modeli satın almak isteyenler için doğru adresin Derimod olduğunu söyleyebiliriz. Keyifli ve güzel alışverişler.

[wp_ad_camp_1]

Derimod Bayan Bot Resimleri

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın