Yeni Güneş Gözlüğü Modelleri

Merhaba hanımlar, yaz aylarının sıcaklığı yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Yağmurlu havaların ardından yakıcı ve bunaltıcı sıcaklar gelmeye başladı. Güneşin faydalarının ne kadar çok olduğunu biliriz fakat zararlarının da olduğunu unutmamalıyız. İlk olarak güneş ışınlarından gözlerimizi korumak için güneş gözlükleri kullanmamız gerekiyor. Ama bu güneş gözlüklerini seçerken dikkatli olmalıyız çünkü sahte güneş gözlükleri gözlerimize daha çok zarar vermektedir. İşte bu yüzden güneş gözlüklerimizin güneş ışığı absorbe edecek  şekilde seçmeliyiz. Biz bayanlar için önemli olan şey gözlük camlarından sonra gözlüğün şekli ve tasarımıdır elbette. Gözlük modelimizin modaya uygun ve tarzımızı yansıtacak şekilde olmasını isteriz. Bu yüzden bende sizler için yeni güneş gözlüğü modellerini araştırdım ve bunlardan bir kaçını göstermek istiyorum. İşte birbirinden güzel bu modeller sizlerle…

 

1- Renkli Çerçeveler

Tarzımızı ve ruhumuzu yansıtan renkler, güneş gözlüğü çerçevelerinde çok hoş ve dikkat çekici durmaktadır. Her türlü rengi bulunan bu gözlüklerle yazın canlılığını yaşamak mümkündür.

 

2013-ve-2014-Mint-Yeşili-Güneş-Gözlüğü-Modelleri-Mint-Sunglasses-9

2- Çerçevesiz Gözlükler

Çerçevelerden hoşlanmayan bayanlarımızın öncelikli tercihi olan bu çerçevesiz gözlükler de yeni yaz modasının gözdelerindendir. Oldukça havalı ve tarz duran bu gözlükler hafifliği ile daha çok ilgi odağı olmuştur.

2016-bayan-gunes-gozlugu-modelleri

3- Özel Tasarım Gözlükler

Aradığımız gözlük modelini bir türlü bulamıyorsak kendimize özel tasarım güneş gözlüğü yaptırabiliriz. Kendi zevkimizi ve tarzımızı yansıtan bu güneş gözlükleri ile kendimize özgün bir hava katmış bulunmaktayız.

2016-güneş-gözlüğü-modelleri

4- Kenarları İşlemeli Gözlükler

Şıklığına her zaman önem veren bayanlar güneş gözlükleri ile de bunu belli etmektedirler. Gözlük kenarlarına yapılan farklı işlemeler ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz sevgili hanımlar !

 

gunes-gozlugu-modelleri-bayan

5- Aynalı Gözlükler

Son yılların en yaygın güneş gözlük modellerinden biri olan aynalı modeller bayanlar tarafından oldukça beğeniyle kullanılmaktadır.

k

6- Kedi Gözü Gözlükler

Bayanların makyajlarında da sıkça kullandığı kedi gözü modeli, güneş gözlüklerinde de kendini göstermektedir. Farklı bir havası ve modernliği duran bu gözlük modelinin bakışlarımızı değiştireceği aşikardır.

kedi-gözü-modelli-güneş-gözlüğü

7- Renkli Aynalı Gözlükler

Aynalı gözlük modellerinin yeni bir versiyonu olan renkli aynalı modeller genelde sarı, mavi ve pembe renkleriyle dikkat çekmektedir.

sari-aynali-bayan-gunes-gozlugu-modelleri

8- Yuvarlak Gözlükler

Daha  çok küçük suratlı bayanlarımızın tercih ettiği yuvarlak gözlük modelleri oldukça şirin ve sempatik durmaktadır. Farklı bir retro havası olan bu yuvarlak güneş gözlükleri de bayanların ilgi odağı haline gelmektedir.

yuvarlak-güneş-gözlüğü-modelleri

9- Dikdörtgen Çerçeveli Gözlükler

Bayanların en çok tercih ettiği ve genelde yüzüne en çok yakıştırdığı model dikdörtgen güneş gözlüğü modelleridir.

Dikdörtgen-çerçeveli-bayan-güneş-gözlüğü

10- Su Damlası Gözlükler

Eskilerden beri yaygın bir modası olan su damlası güneş gözlükleri unisex bir model olup hem bayanlara hem de erkeklere hitap etmektedir.

e7850c44-0058-4a84-bab7-3fb4fd7813f5

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*