Yaz Ayları Yaklaşırken Kombin Önerilerini Okumadan Geçmeyin

  En rahat ve en şık olmanın yolları, bazı püf noktaları bilmekten geçiyor. Yaz ayları da yaklaşırken yeni alış verişler ve yeni kombinler de planlanmaya başlamıştır. Pantolon günlük kurtarıcı gibi görünse de pantolon hariç kıyafetler de giyerek ve bunları uygun bir şekilde kombinleyerek o günün şıklığını kolaylıkla yakalayabiliriz.

   

  Tayt rahatlığı

  Yaz sıcaklığında bazen pantolon giymek bizi rahat hissettirmez ya da baharda daha renkli şeyler giymek isteyebiliyoruz. Bu koşularda en rahat hissettiğimiz taytlar hayat kurtarıyor. Birçok desen ve modele sahip taytlar oldukça rahattır. Gece dışarı çıkarken, özellikle spor yaparken giydiğimiz tayt kombinleri son günlerde en moda kombinlerden birisidir. Fiziğinize göre de uygun kombini yaparsanız en rahat kombini elde etmiş olursunuz.

  • Bu sıralar en çok tercih edilen modellerin başında İspanyol taytlar gelmektedir. Rengârenk modelleri olan bu taytları bahar ve yaz aylarında da tercih edebilirsiniz. Üzerine dar kesimli kıyafetler ya da kısa göbek kısmı açık kıyafetler daha hoş duracaktır.
  • Renkli taytlar, genellikle düz tişört ya da gömleklerle kombine edildiğinde gözde daha hoş gelir ve taytın güzelliği ortaya çıkmış olur. Böylelikle cıvıl cıvıl bir görüntüye sahip olmuş olursunuz.
  • Deri taytlar, klasik dışına çıkmak isteyen bayanların tercihi olmaktadır. Bu kombini de uzun şifon bir gömlekle tamamlayabilirsiniz. Hem şık hem spor bir görünüm elde etmek istiyorsak da tayt üzerine bir tişört, üzerine de salaş spor bir gömlekle tamamlayabiliriz.
  • Çizgili taytlar da genellikle ince uzun bir görüntü yakalamak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Özellikle siyah beyaz çizgili taytlar tercih edilmektedir. Çizgili taytların üzerine genellikle pastel renkleri tercih edebilirisiniz.
  • Sade taytlar da her ortama uyum sağlayabilenlerdendir. Genellikle siyah rengi tercih edilmektedir. O anki durumunuza göre isteseniz salaş uzun bir tişörtle spor bir görünüm kazanın, isterseniz de yine uzun saten bir gömlekle şıklığı yakalayabilirsiniz.

   

   

  Etek giymenin incelikleri

  Etek giydiğinizde de dikkat etmeniz gereken hangi ayakkabıyla tamamladığınızdır. Spor ayakkabı ile kombine ederseniz hanım hanımcık ve romantik bir görünüm yakalarsınız, topuklu ayakkabı ile kombine ederseniz de daha çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

  Eteğinizin üzerine uygun siyah tişört ve file çoraplarla da sokak modasını çağrıştıran bir görünüm yakalarsınız.

  Midi kloş etek üzerine dantelli bir bluz ya da gömlek ile de romantik bir görünüm oluşturabilirsiniz.

   

  En rahat elbiseler

  Tayt ve üzerine uygun kombin ya da etek ve üzerine uygun kombin derdi yerine tek bir elbiseyle de şıklığı yakalamak mümkündür. Hem şık hem de rahat olmayı severiz. Bunun için de en çok tercih edilen kombinler arasında bol kesim salaş elbise üzerine topuklu ya da sandalet ile tamamlana kombinler yer alır. Hafif serin havalarda da deri ceket ya da kot ceketle elbiseleriniz kullanabilirsiniz.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu yazınız!
  Lütfen bu kısma adınızı yazınız!