Yataş Enza Mobilya Koltuk Takımları

 Yataş Enza Mobilya Koltuk Takımları

Kalitenin, şık görünümün, modern duruşun, kullanım kolaylığının ve ergonomik özelliğin mobilya sektöründe en iyi temsilcilerinden biri haline gelmiş olan Enza mobilya koltuk takımları, Yataş mağazalarında satışa sunulmaktadır. Yataş’ın özel seri üretimlerinden olan Enza mobilya takımları, verilen özel emeğin bir dışa vurum süreci sonucu ortaya konmaktadır. Yataş markası üretmiş olduğu koltuk takımları ile zirvenin çizgisini de belirlemenin haklı gururunu yaşamaktadır. Yataş mağazalarında satışa sunulan bu ürünlere layık olduğunuzu düşünüyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Enza mobilya koltuk takımları ve fiyatları nelerdir?

Yataş markasının Enza Home adıyla üretmiş olduğu özel seri üretimlerden olan enza koltuk takımları birbirinden şık ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Ortaya konan ürünlerin bu denli kalite kokması ve görünüşündeki şıklık evlerinize saray havasını getirecektir. On bir özel üretim koltuk takımından oluşan bu seriye sahip olabilmek için ortalama 3580 lira ile 5230 lira arasında bir bütçeyi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bu yazımızda, on bir özel oturma gurubuna daha yakından bakılmaktadır. Böylece eviniz için en iyi koltuk takımının hangisi olduğuna daha iyi karar verebilirsiniz.

Bolero adlı koltuk takımı ikili ve üçlü kanepesi ve bir adet berjeriyle geniş, rahat ve konforlu bir oturma grubudur. Kanepelerin keskin hatlara sahip çizgileri, berjerin yumuşak geçişli yapısıyla dengelenerek ortaya güzel görünümlü sade bir koltuk takımı çıkarılmıştır. Bu oturma grubuna sahip olmak için 5000 lira civarında bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Crystal koltuk takımı da Crystal ve Crystal plus takımları ile Bolero koltuk takımına benzer çizgilerle tasarlanmıştır. Bu takımda, oturma grubuna ek olarak orta sehpa ve yan sehpa eklenmiş, fiyat olarak da 5300 lira değer biçilmiştir.

Forlan koltuk takımı ahşap iskeleti ve kol yapısı, yatak mekanizmalı veya düz olarak iki şekilde tercih edebileceğiniz üçlü kanepe, ikili koltuk, bir berjeri, kumaş ve renk zenginliği ve kuş tüyü sırt minderi ile modern görünüşlü sade bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. 3580 lira fiyatıyla ekonomik tercih yapmak isteyen aileler için ideal bir seçim olabilir. Matis koltuk takımı da bir üçlü, bir ikili, bir tekli koltuk ve 3990 lira fiyatı ile ekonomik seçimler yapmak isteyenler için en iyi tercihler arasındaki yerini almaktadır.
[wp_ad_camp_1]

Şıklık, ihtişam, kalite ve tüm güzellikler bu takımlarda!

Yataş mobilyanın gözde tasarımlarından olan Enza oturma grupları içindeki en değerli koltuk takımı sayabileceğimiz Lisa koltuk takımı ikili ve üçlü kanepe, bir berjer, orta ve yan sehpa olmak üzere beş parçadan oluşmaktadır. Modern ve klasik çizgilerin birlikte yansıtıldığı bu oturma takımında kullanılan kadife kumaşın vermiş olduğu yumuşak dokunuş hissi, sizleri geniş hayal dünyanıza götürecektir. Mobilyadaki ahşap ayaklar ve kapitone dikiş detayı yüksek konfor sağlarken fiyatın da 5300 liraya kadar yükselmesini sağlamaktadır.

Tay tüyü desenli kumaşların kullanıldığı modern ve klasik çizgilerin sentezi olarak karşımıza çıkan Matt koltuk takımları ile evinizdeki sıradanlığı alt edebilirsiniz. Bu koltuk takımında ahşap ve kapitone kol yapısı, yatak alternatifi olan üçlü kanepe seçeneği bulunmaktadır. Kumaş ve renk tercihlerinin bolluğu, üçlü ve ikili kanepe ile bir berjer, bir orta ve bir yan sehpadan oluşan Matt koltuk takımı kesinlikle özel bir takımdır. Bu kadar özelliğe rağmen 4390 lira olan fiyatı da bu koltuk takımının albenisini artırmaktadır.

Geniş ikili üçlü ve tekli koltuklarıyla konforu sonuna kadar yaşayabileceğiniz bir koltuk takımı da Nathalie koltuk takımıdır. Bu koltuk takımının üç parçadan oluşmasına rağmen asil duruşu odanıza modern çizgilerle klasik görünüm kazandırmanızı sağlayacaktır. Zengin kırlent sayısı ve kırlentlerdeki düğme detayları ile ilgi çeken bu takımın fiyatı ise 5300 lirayı bulmaktadır. Tay tüyü kumaş alternatifi ile yumuşak bir doku hissi veren Natuzera koltuk takımı da 4150 lira fiyat civarında olmasına rağmen fiyattaki beklentileri karşılamaktadır. Takımda yer alan üçlü ve ikili kanepenin yanında isteğe göre berjer veya tekli kanepe tercih edilebilmektedir. Özel ahşap kol detayları bu takımın daha da özel olmasını sağlayan detaylar arsında yer almaktadır.

4500 lira civarındaki fiyatlarıyla Orleon ve Visage koltuk takımları üçlü ve ikili kanepenin yanı sıra bir de tekli kanepe içirmektedir. İsteğe göre üçlü kanepe yataklı tercih edilebilmektedir. Enza koltuk takımlarının neredeyse tamamında yer alan tay tüyü desenli kumaş seçeneğiyle sahiplerine ayrıcalıklı bir şıklık sunmaktadır.

Enza mobilya sadece koltuk takımları üretmekle kalmayıp aynı zamanda Enza’yı tercih edenlerin daha kaliteli ve güzel görünen ortamlarda yaşamasını sağlamaktadır. Mutlu ve yaşanılası ortamlar için Yataş’ın Enza Home ürünlerini tercih edebilirsiniz. Böylece huzurlu bir yaşamın kapılarını Yataş Mobilya ile açmış olacaksınız.

Yapılan Yorumlar
 • Yıldız Barık dedi ki:

  Modeller çok şık.

 • Songül dedi ki:

  Bayılıyorum bu modellere gerçekten çok şık tasarımları var :))

 • şengül dedi ki:

  koltuk takımı baktığım dönemlerde enza ile karşılaştım modellerin göz alıcı oluşu ve asil duruşuyla aralarından zor da olsa model seçebilmiştim. hiç yıpranmadılar ama yeni modellerede bayıldım ne yapsam acaba…

 • damla dedi ki:

  Forlan koltuk takımını tercih ettik sipariş verildi heycanla bekliyoruz güvendiğiniz markalardan alışveriş yapmak en doğru tercih oluyor gönül rahatlığıyla istediğin modeli alabiliyorsunuz

 • damla dedi ki:

  Crystal plus koltuk takımı almayi düşünüyorum kullanan öneride bulunacak olan var mı

 • gonca dedi ki:

  evinde rahat etmek istiyorsan enza dan vazgeçmemek gerekiyor, bir sürü rahat modelleri mevcut.

 • olga dedi ki:

  oturma grubumu enzadan aldım, sehpası ile birlikte görenler bayılıyor, toz pembe rengini hiç böyle hayal etmezdik falan gibi iltifatlar alıyorum 🙂

 • olga dedi ki:

  geçen ay oturma grubumu enzadan aldım, sehpası ile birlikte görenler bayılıyor, toz pembe rengini hiç böyle hayal etmezdik falan gibi iltifatlar alıyorum 🙂

Bir Yorum Yapın