Yataş Enza Home Yatak Odası Modelleri

 Yataş Enza Home Yatak Odası Modelleri

Yataş markası üretmiş olduğu her modelde geleceğin ürünlerini oluşturmaya devam etmektedir. Enza Home adı altında mobilya sektöründe faaliyetlerine devam eden Yataş markası, üretmiş olduğu yatak odası modelleriyle mobilya sektörünün marka isimleriyle yarışmaktadır. Hem tasarım hem de kalite açısından oldukça kaliteli ürünler ortaya koyan marka, evinizin en özel kısmı olan yatak odalarında daha yaşanılası mekanlar oluşturmanızı sağlamaktadır. Yataş Enza Home yatak odaları herkesin beğeniyle karşıladığı yatak modellerini yıllardır üretmeye devam etmektedir. En iyi yapmış olduğu iş olan yatak üretimine mobilya sektöründeki gelişimiyle katkı sağlayan marka, üretmiş olduğu yatak odası modelleri ile büyük beğeni toplamayı da başarmıştır. Biz de bu güzel yatak odası modellerini sizler için incelemeye almak istedik.

Yataş Enza Home yatak odası modelleri hangi tasarımlardan oluşmaktadır?

Yataş Enza Home üretmiş olduğu yatak odası modellerinde kalite ve estetiği bir arada bir arada bizlere sunmaktadır. Üretilen modellerin ayrıca fonksiyonel bir özelliğe sahip olması modellerin daha işlevsel kullanımının önünü açmaktadır. Yataş yatak odası modelleri birçok ünitenin bir araya gelmesiyle oluşmakta ve bu üniteler arasından herkes kendi ihtiyacına uygun olan eşyaları seçerek kendi yatak odası takımını da oluşturabilmektedir. Yataş yatak odası ürünleri arasında yeni ürünlerin ve fırsat ürünlerinin bulunması da farklı tipteki aile bütçelerine hitap etmeyi kolaylaştırmaktadır.

Ev dekorasyonunda farklı tarzlar arayanlar için Yataş yatak odası ürünleri arasında İnfinity yatak odası modeli önerilebilir. Bu modeldeki modern çizgiler yatak odasına farklı bakışın bir ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Modeldeki farklı renk seçenekleri ve 5 adet eşyadan oluşan standart takıma istenirse 5 kapılı dolap da dahil edilebilmektedir. Modelin toplam fiyatı 8102 liradır. Modelin meşe ayakları sürgülü dolaplardaki özel frenli ve menteşe raylar modeli özel kılan özellikler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dolap içindeki sensörlü LED aydınlatmaları, bronz aynalı sürgü kapılı dolabı, pantolonluk mekanizması, asansörlü askılığı, özel firen – menteşe sistemi ve modern tasarımıyla büyük beğeni toplayan Zen yatak odası modeli, Yataş yatak odası takımları arasında bu sene için tasarladığı yeni modellerden biridir. Bu kadar özelliğe rağmen 2871 liralık fiyatıyla herkesi şaşırtan bu modele şifonyer aynası dahil edildiğinde 3579 lira gibi bir fiyat ortaya çıkmaktadır.

Hint cevizi ve parlak siyah malzeme karışımıyla kombinasyona sahip sürgülü ve 5 kapılı dolap alternatiflerini bir arada sunan Bolero modeli, 7036 liralık fiyatıyla Yataş’ın diğerlerine göre daha üst seviyelerde fiyata sahip modelidir. Bolero modeli kadar olmasa da 4875 liralık fiyatıyla dikkat çeken diğer bir model de Piero yata odası modelidir.

11 parçadan oluşan Visage yatak odası takımının 12235 liralık fiyatı, modelin gösterişli yapısını gölgelemeye yetmemektedir. Modelin açık tondaki rengi ferah bir mekanın kapılarını sahiplerine açarken Yataş ürünleri arasında şüphesiz özel bir yerde olmasını sağlamaktadır. Visage yatak odası takımı gibi Orleon modeli de açık tonların hakim olduğu bir modeldir. Orleon modeli 22526 lira ile Yataş Enza Home yatak odası modellerinin en pahalı üründür.

Enza Home yatak odası ürünlerinden bir kısmını sizlere bu yazımızda açıkladık. Yeni evlenenler veya yatak odasını yenilemek isteyenler için yaralı olacağını düşündüğümüz bu yazımızı okurken keyif dolu anlar dileriz.

Yapılan Yorumlar
  • selin dedi ki:

    fiyatlar genel olarak ideal gibi bu fiyatlara oranla yataş enza home modellerinde ilginç modeller hazırlamış

Bir Yorum Yapın