Yatak Odası Temizliği Aşk Hayatınızı Etkiler Mi?

Yatak Odasi Temizligi ve Ask Hayati Resim
Yatak Odası Temizliği ve Aşk Hayatı

Aşk hayatımızın mutlu ve huzurlu devam etmesini hepimiz isteriz. Evliliklerinizde daha çok mutluluk, daha çok sevgi ve şefkat olsun istiyorsanız ev temizliğinize dikkat edin deriz. Özellikle yatak odalarının temizliği aşk hayatınızı çok etkiler. Kişisel dönüşüm eğitmenleri aşk hayatının yatak odası temizliği ile değişebildiğini dile getiriyor.

Yatak Odası Temizliği Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler!

İnsanoğlu harika bir mekanizmadır. İnsanların düşünmeleri esnasında beyin dalgaları ile etrafa titreşimler yayılır. Yayılan bu titreşimler tüm hayatımızı, enerjimizi etkiliyor. Yaydığımız titreşimler mutluluktan, keyiften dolayı ise insanın hayatında olumlu olaylar olur ve kendisini uçacak gibi hisseder. Acılardan ve suçluluk duygusundan yayılan titreşimler ise enerjiyi düşürür ve bulunduğu yeri olumsuzluklarla kaplar. İnsanlar düşünceleri ile bu titreşimleri değiştirebiliyorlar. İyi düşüncelerle ortamı iyi hale getirebiliyorlar, ancak eşyaların böyle bir yetisi yok. Sahiplerinin enerjileri ile doluyorlar ve temizlenmezlerse hizmet ettikleri insanların duygu merkezlerini etkileyebilecek duruma gelebiliyorlar. Özellikle yatak odasında bulunan enerjileri temizlemek çok önemlidir. Yatak odanızdaki kötü enerjilerden temizlemeniz için altın öneriler: 

Yatak Odasını Yalnızca Uyumak İçin Kullanın!

Yatak odaları için güvenli bir uyku içindir. Ayrıca sevdiğiniz insanla istediğiniz paylaşımları yaşamanız içindir. Bunun dışındaki tüm aktivitelerinizi evin diğer odalarında yapın. Yatak odanızda televizyon izlemeyi, kitap okumayın, yemek yemeyin, küslüğünüzü taşımayın, kavga etmeyin. Yaptığınız tüm bu işlerde enerjiler sizden odanıza yayılır. Uykuya daldığınızda tüm bu duyguları hissedersiniz.

Yatak Odanızda İlk Olarak Ne Gördüğünüze Dikkat Edin!

Uyumadan önce gördükleriniz ve uyandığınızda gördükleriniz önemlidir. Yatak odası temizliği zihninizin sakin kalmasına yardımcı olur. Sıcak renklerle ve sade döşenmiş bir yatak odası kullanımı zihninizi rahatlatır ve güvende hissettirir. Aşkı hatırlatan fotoğraf ve resimler kullanmanız aşkı daha rahat ifade edebildiğiniz alanı destekler.

Yatak Odanızda Kullanmadığınız Eşyaları Bulundurmayın!

Uzun süredir su şişesinde bekleyen su zamanla yosun tutar. Kullanılmayan eşyalar üzerindeki enerjilerde aynı su gibi zamanla tabaka oluşturur ve insanların duygusunu yönetebilir hale gelir. Çevreye sanki koku gibi bir ağırlık sızdırmaya başlar. Bu eski eşyaların çevresinde vakit geçiren kişiler “istenmiyorum” “sevilmiyorum” gibi düşüncelere kapılır.  İşinize yaramayan eşyaları yatak odanızdan kaldırın. Uykuya daldığınızda eski eşyaların etrafa yaydığı derin enerjiyi zihniniz hisseder. Bu yüzden uyandığınızda tercih edilmiyorum gibi duyguları yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Yatak Odasi Temizligi ve Ask Hayati1 Resim
Yatak Odanızı Temizlerken Özellikle Kullanılmayan Eşyaları Kaldırın!

Yatağınız Sadece Size Özel Olsun!

Yatağınızın size özel olması çok önemlidir. Çünkü yatağınızı bir başkasıyla paylaştığınızda o kişinin enerjisini sünger emer. Dolayısıyla siz o kişinin enerjisini uyurken hissedersiniz. Yatağınızda bir başkası uyuduysa siz yatmadan önce sirkeli suyla silerek arındırın.

Yatağınızın Altındaki Kullanılmayan Eşyaları Çıkarın!

Yatak odası temizliği sırasında en önemli kurallardan biri de yatağınızın altında eski eşyaları bulundurmamanız. Günümüzde bazalarımızın altına kullanmadığımız eşyaları koyuyoruz. Ancak yattığımız yatağın altında bir şey bulunmaması, temiz ve havadar olması, aşk hayatınızın canlı olması ve sağlıklı bir uyku çekmeniz için son derece önemlidir. Uzun süredir kullanılmayan eski eşyaların üzerinde uyumak, gün içinde yorgun olmanıza, karışık rüyalar görmenize ve hareketsiz bir insan olmanıza sebep olur.

Yatak Odanızı Temizlerken Sirkeli Su kullanın!

Yatak odanızı kötü enerjilerden arındırmanızın en etkili yollarından birisi de her yeri sirkeli su ile temizlemenizdir. Denediğinizde farkı göreceksiniz.

Mücevherlerinizin Kötü Enerjisini Sıfırlayın!

Kullandığımız takılar enerjileri içine alır ve daha sonra dışarıya kat kat fazlasını yayar. Sevgiyi içine alıp yayabileceği gibi kavgaları, hastalıkları da içine alarak daha sonra çevreye kötü enerji olarak yayabilirler. Takılarımızı kötü enerjilerden arındırmak çok koyladır, akşam çıkardığımız takıları sevgiyle suyun altında yıkamamız yeterlidir. Takılarınızı bir gece tuzlu suda bekleterek kötü enerjilerden arındırabilirsiniz. Suyun renginin dönüşmesi normal bir durumdur.

Eski Anılardan Kendinizi Arındırın!

Yatak odanızda eski fotoğraflar, vefat etmiş sevdiklerinizin anılarını bulundurmanız hiç de iyi bir fikir değildir. Tamamen dinlenmek ve sevgiyi yaşamak için olan yatak odalarınızda sakinlik, huzur, rahatlık önemlidir. Eski anıları odanızda bulundurmak sizi bu sakinlikten uzaklaştırır ve geçmişin enerjisini sürekli üzerinizde hissedersiniz.

Geçmişin tüm yüklerini ve çöplerini yatak odanızdan uzak tutmalısınız.

Aşk hayatınızın canlı olabilmesi enerjinizin ne kadar canlı ve temiz olduğuna bağlıdır. Aşk hayatımızı en güzel ifade edebildiğimiz yer yatak odasıdır. Dolayısıyla yatak odası temizliği aşk hayatınızın düzenli ve huzurlu devam etmesini sağlar. Uyuduğunuz odayı ve yatağı kötü enerjilerden arındırmak daha sağlıklı ve rahat uyumanızı ve enerjinizin yüksek olmasına sebep olur.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*