Yasal Uyarı

Kullanım Şartları

Kadindenince.com’u kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Kadindenince.com, kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi hedefleyen bir portaldır.

Kadindenince.com, içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

Kadindenince.com, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı yada kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği konusunda hiç bir konuda garanti vermez.

Telif Hakkı

Kurumların ve Şahısların; isim, telif, patent hakkı veya firmayı rencide edici yorumlar bulunduğunu belirttiği linkler için, şikayetçi kurum veya şahısların, mailinin tarafımıza ulaşmasından sonra talep haklı görülürse en kısa sürede kaldırılacaktır.

Kadindenince.com‘da Yayınlanan tüm ürün, katalog resimler ve marka logoları marka sahiplerine aittir… Şikayet ve Bizimle İletişime Geçmek İçin Lütfen İletişim Bölümünü Kullanınız.

İletişim sayfası için tıklayınız!