Yargıcı Etek Modelleri Sonbahar – Kış Sezonu

Yargici Etek Modelleri Sonbahar Kis Sezonu Resim
Yargıcı Etek Modelleri Sonbahar - Kış Sezonu

Kadın modasının en önemli parçalarından olan etekler, Yargıcı markası ile modayı takip edenlere çeşitlilik sağlıyor. Yargıcı etek modelleri sadece çeşitlilik değil aynı zamanda tarz sahibi olmak isteyenler için yeni bir adres. Yeni sezon kışlık modellere göz attıktan sonra bir tane almak isteyeceksiniz. Eteklerin ne tür ayrıcalıkları var? bilmeyenler için anlatmaya çalışalım.

Kloş Etek Modelleri Yargıcı’da!

Kış sezonuna girdiğimiz şu günlerde Yargıcı etekler, kloş tarzları ile bayanların beğenisine sunuldu. Triko eteklerde pileli modeller ve asimetrik kesimler bulunuyor. Tercih ettiğiniz eteklerin sizi sıcak tutmasını istiyorsanız, Yargıcı’nın triko modellerine göz atmadan karar vermemelisiniz.

Kumaş ve Denim Mini Etekler

Mini etek tarzını sevenler, hem kumaş hem de denim eteklere Yargıcı ile ulaşabilir. Yargıcı mini etek koleksiyonundaki yeni sezon triko etekler sayesinde hoş kombinler yapmak ve düz taban botları bu eteklerle kullanmak mümkün. Bir çift bot modeli size Yargıcı etekler ile tamamlayıcı bir kombin yaratmanızda yardımcı olur.

Yargıcı eteklerde sık sık gördüğümüz önden düğmeli ve cep detaylı etekler yine yeni sezonda karşımıza. Ayrıca örgü kemerli etekler ve yüksek belli modeller de yine sezonun çeşitlilik sağlayan parçalarından.

Yargıcı Eteklerin Fiyat Aralığı

Yargıcı’da en ucuz etek modelinin fiyatı 149,90 TL’den başlıyor. Eteklerin en pahalı olanı ise 209,90 TL. Modelleri bu fiyat aralıklarında satın alabilirsiniz. Ayrıca indirime giren etek modellerini daha ucuz fiyatlara almanız mümkün.

[wp_ad_camp_1]

Yargıcı Etek Modelleri Sonbahar – Kış Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*