Yargıcı Erkek Bot 2016 Kış Modelleri ve Fiyatları

Yargici Erkek Bot 2016 Kis Modelleri Resimleri
Yargıcı Erkek Bot 2016 Kış Modelleri ve Fiyatları

Yargıcı her sezon olduğu gibi yeni sezonda da erkekleri unutmamış. Yeni sezonun erkek bot modelleri, en ince detayına kadar düşünülmüş tasarımlarla reyonlardaki yerini aldı. Yargıcı bot 2016 modellerinde sezonun bilinen rengi siyah. Marka botlarda özellikle siyah rengin üzerine eğilmiş. Ancak sadece siyah botlar var demek yanlış olur. Kahve tonları da yine yeni sezon bot modelleri arasında.

Yargıcı Deri Botlarla Kışa Hazır Mısınız?

Siyah deri botların ağırlıklı olduğu modeller içerisinde genel olarak yarım botlar yer alıyor. Ayrıca hem bağcıklı hem de fermuarlı modelleri yeni sezonda görebilirsiniz. Yargıcı erkek bot 2016 çeşitlerinde uzun bot tasarımları da unutulmamış. Genel olarak bilek üzerindeki modellerle karşılaşıyor olsak da dizlere kadar uzanan modellerde yeni sezon koleksiyonunun dikkat çeken parçaları.

Parçalı Tasarımlı Bot Modelleri

Erkek botları genelde düz tasarımlara sahip olur. Ancak son zamanların trendi parçalı bot tasarımları. Yargıcı, yeni sezon erkek botlar bu sezon parçalı modelleri bünyesinde barındırıyor. Tek düze bilinen bot modellerini 2016 kış sezonunda göremeyebilirsiniz. Yani spor ve renkli tasarımları tercih edenler için Yargıcı botlar yeni sezonda çeşitlilik sunuyor.

Yargıcı Botlar Kış Fiyatları

Yeni sezon botların fiyatları geniş bir aralığa sahip. En ucuz Yargıcı erkek bot fiyatı 449,90 TL. En düşük fiyatlı erkek bot modeli ise 189,90 TL’den satışa giriyor. Botların fiyatları yüksek olsa da Yargıcı kalitesini yakından görmek için modelleri hazırladığımız resim galerisinden incelemenizi tavsiye ederiz.

[wp_ad_camp_1]

Yargıcı Erkek Bot 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*