Yargıcı Elbise Modelleri 2015 – 16 Sonbahar Kış

Yargici Elbise Modelleri 2015 16 Sonbahar Kis Resimleri
Yargıcı Elbise Modelleri 2015 - 16 Sonbahar Kış

Elbisenin yeni bir forma girdiği bayanlara özel tasarımlar oluşturan Yargıcı, sezonun nabzını tutmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor. Sonbahar – kış kreasyonuna en seçkin modelleri dahil eden Yargıcı elbise modelleri 2016 tarzına yeni bir bakış açısı getirdi.

Tarz Yaratacaklara Yargıcı Elbiseler

Sıradan elbise modellerini es geçin ve Yargıcı elbise 2016 koleksiyonuna bir göz atın. Maskülen tasarımların ön plana çıkarıldığı tasarımlarda rengarenk modeller ilgi çekiyor. Sonbahar – kış aralığında olunmasına rağmen sıfır kol elbiselere ağırlık verilmiş. Güzden kışa geçiş parçaları da yine yeni sezon elbiseler arasında bariz bir şekilde fark edilenler. Belden kemerli modeller unutulmayan bir başka tarz. Elbisede belden kemerli olanlar tabii ki tarz meselesi ancak bu tarzın sonbahar – kış renkleri ile yansıtılmış göz alıcı hali Yargıcı elbiselerde görülüyor.

Kombinler İçin Botlarınızı Hazırlayın!

Elbise modellerinde siz de göreceksiniz ki bot kombinleri öne çıkarılmış. Düz ve yarım boğaz botlar,Yargıcı elbise modelleri ile şık kombinler oluşturmanızda size yardımcı olacak. Hatta özgün kombinler oluşturmanız için ihtiyacınız olan birçok tasarım ve renk bu elbise koleksiyonunda.

yargici-elbise-kislik-modeller-resim
yargıcı elbise kışlık modeller

Günlük Elbise Tarzında Gelen Şık Modeller

Yargıcı elbise modellerinin her çeşidi başka bir kombine imza atmanızı sağlıyor. Ancak sadece bununla da bitmiyor. Günlük giyim için kullanabileceğiniz farklı modeller, Yargıcı’nın yeni sezon elbise koleksiyonunda. Giydiğiniz elbise içerisinde rahat olmak istersiniz değil mi? Her kadın için olduğu gibi kendinizi rahat hissetmek sizin de hakkınız. Sonbahar – kış koleksiyonunda bu rahatlığı şıklığın örüntüsü ile yaşamaya hazır olun.

Peki, Ya Yargıcı Elbiselerde Fiyatlar?

Tarzınızda gözle görülür değişiklikler yaratacak ve size farklı bir ahenk katacak Yargıcı elbise fiyatları sandığınız kadar uçuk seviyelerde değil. Modeller arasında en ucuz Yargıcı elbise 239,90 TL, en pahalı model ise 279,90 TL olarak belirlenmiş. En düşük ve en yüksek fiyatlar arasında büyük bir fark yok. Ekonomik açıdan orta seviyelerde olduğunu düşünüyorum. Yeni sezon elbise modellerine göz atmak için resimlere kısaca bir göz atın.

[wp_ad_camp_1]

Yargıcı Elbise Modelleri 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*