Yargıcı Çanta 2016 Kış Modelleri

Yargici Canta 2016 Kis Modelleri Resimleri
Yargıcı Çanta 2016 Kış Modelleri

Kadınlar için olmazsa olmaz aksesuarlardan biri olan çantalar, yaz – kış kadınların omuzlarından ya da ellerinden ayıramadığı en önemli yardımcıları. Bir kadına ne olmadan dışarı çıkamazsanız diye sorarsanız, emin olun bunlardan biri de çantadır. Yargıcı markası da bunu düşünerek birbirinden ilgi çekici tasarımlarla yeni sezona girmiş ve her modelinde kadınlara çeşitli ayrıcalıklar sunmuş. Yargıcı çanta 2016 modellerinde ilk olarak göze çarpan çantaların kahve tonlarında olması.

Farklı İhtiyaçlar İçin Yargıcı Çanta Modelleri

Eğer bir çantaya ihtiyacınız varsa öncelikle Yargıcı marka çantalara bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kadınlar bildiğiniz gibi çantaları farklı ihtiyaçları için tercih eder. Bazı çantalar özel gecelerin en anlamlı aksesuarı olurken bazı çantalar günlük yaşam içerisindeki vazgeçilmezlerden biri olur. Yargıcı çanta modelleri 2016 sezonunda alternatiflerin pek çoğu karşılanmış ve bu şekilde kadınlara birden fazla seçim hakkı sunulmuş.

yargici-yeni-sezon-canta-modelleri-resim
Yargıcı Yeni Sezon Çanta Modelleri

Yargıcı Deri Çantalarda Kış Rüzgarı

Kış rüzgarının hakim olduğu deri çanta modelleri Yargıcı ile kadınların daha da ilgisini çekecek bir hale getirilmiş. Farklı tasarım ve modellerde Yargıcı deri çanta çeşitlerini yeni sezon ürünleri arasında görmek mümkün. Bazı kadınlar deri sever, derinin kış mevsimi şıklığı da Yargıcı da bizzat öne çıkarılmış.

Çantaların Fiyatları?

Çantalarda fiyat aralıklarına baktığımızda bazı modellerin yüksek bir seviyede olduğunu söyleyelim. Yargıcı çanta fiyatları en pahalı modeli ile 369,90 TL, en ucuz model ise 149,90 TL olarak yeni sezonda satışta.

[wp_ad_camp_1]

Yargıcı Çanta 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*