Yargıcı Bayan Pantolon Modelleri 2015 – 16 Sonbahar Kış

Yargici Bayan Pantolon Modelleri 2015 16 Sonbahar Kis Resimleri
Yargıcı Bayan Pantolon Modelleri 2015 - 16 Sonbahar Kış

Pantolon dünyası oldukça geniş. Çevremizde birbirinden farklı markaların ürettiği değişik tarzlardaki pantolon modelleri bizlere seçim özgürlüğü sunuyor. Ancak sadece pantolon seçimi yapmakla kalmıyor. Çünkü pantolon tercihi yaparken birçok kadın hem ucuz hem de bilinen tarzların ve modellerin dışında pantolonlar arıyor. Biz de bunları düşünerek sizlere farklı bir markanın pantolonlarını tanıtmak istedik. Yargıcı bayan pantolon modelleri size bildiğiniz pantolonların dışında tasarım ve tarz çeşitliliği sunuyor.

Yargıcı Pantolonlar Bilek Boyunda!

Yargıcı pantolonlarda yeni sezonun dikkat çeken modelleri, sadece bileklere kadar uzanan modeller. Yargıcı kot pantolon ya da keten pantolon fark etmeksizin pek çok modelin bilek uzunluğunda olduğunu görmek mümkün. Diğer yandan yeni sezon pantolonlar sigaret pantolon modellerini andırıyor.

Yargıcı Pantolonlarda Renk ve Desen Cümbüşü

Yeni sezon yargıcı pantolonlarda renk çeşitliliği de gözler önüne serilmiş. Alışa gelmiş renklerde pantolonlar giymek istemeyenler için bu da başka bir tercih. Desenli pantolonları da unutmamak gerek. Düz pantolon modelleri yanında ilgi çekici desenli pantolonlar da yine Yargıcı markası ile geliyor.

Peki, Yargıcı’da Fiyatlar Nasıl?

Pantolon fiyatları genelde 100 – 150 TL aralıklarındadır. Ancak kaliteli ve tarz pantolon almak istiyorsanız, biraz daha ödemeniz gerekiyor. Yeni sezon Yargıcı pantolon fiyatları en ucuz 189,90 TL’den başlıyor. Modeller arasında en yüksek fiyatlısı ise 229,90 TL’den satışta. Bu kadar ödemek istemeyenler olabilir, işte tam bu anda indirim günlerini beklemenizi öneririz.

[wp_ad_camp_1]

Yargıcı Bayan Pantolon Modelleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*