Yaratıcı Mutfak Dekorasyonları

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere ev dekorasyonlarının önemli bir kısmını kaplayan mutfak dekorasyonları hakkında bilgi vermek istiyorum. Git gide değişen moda ile birlikte mutfak dekorasyonları da artık sıradanlıktan kurtulup farklı bir hal almaya başlamıştır. Basit ve sıradan mutfak dekorasyonları yerini yaratıcı mutfak dekorasyonlarına bırakmıştır. Yaratıcı mutfak dekorasyonlarını görür görmez bayılacaksınız ve sizlerde hemen evinizde uygulamak isteyeceksiniz. Evin havasına hava katan ve oldukça farklı bir görünüm kazandıran yaratıcı mutfak dekorasyonları, sizlere bugüne kadar neden aklıma gelmemiş bunlar diye sorduracak! Bu farklı mutfak dekorasyonları sayesinde yemek yapmaktan ve mutfakta vakit geçirmekten zevk alacaksınız. Yaratıcı mutfak dekorasyonları sayesinde mutfakta eğlenceli dakikalar geçirirken, mutfaktaki yaşantınızı kolaylaştıracak pratik çözümler de sizlere sunulmuştur. Sizi daha fazla meraklandırmadan yaratıcı mutfak dekorasyonlarına hep birlikte bir göz atalım.

1- Şaşırtıcı Mutfak Dekorasyonları

Yaratıcı mutfak dekorasyonlarını incelerken ‘yok artık’ diyeceğinizden eminim. Olması imkansız gibi düşünülen mutfak dekorasyonlarını görünce hayretlere düşeceksiniz. Çünkü artık yapılamaz diye bir şey yok. Günümüz dekorasyonunda artık her şey mümkündür. Temizleme işlemlerini kolaylaştıracak ikili lavabolar ve hem tezgahı hem de lavaboyu barındıran yarım çember lavabolar bayanların oldukça ilgisini çekmektedir. Kullanım kolaylığı sağlayan üçgen şeklindeki çekmeceler de mutfağınızın havasını değiştirecektir eminim.

yaratici-mutfak-tasarimlari-aksesuarlari

2- Alışılagelmedik Tezgahlar

Yaratıcı mutfak dekorasyonlarında yok yok demiştik. Mutfaktaki yemek yapma işini çok basite indirgeyen tezgahlar sayesinde artık yemek yapmaktan daha çok zevk alacaksınız. Uzun kullanışsız tezgahlar yerine, etrafınızı çevreleyecek olan yarım çember tezgahlar sayesinde yorulmadan yemek yapabileceksiniz.

İtalyan-Snaidero-Modern-Mutfak-Modelleri-620x330

3- Tezgahlar Masa İle Birleşiyor!

Oldukça kullanışlı olan ve mutfaklara estetik bir görüntü sağlayan bu dekorasyonda, tezgahlar mutfak masaları ile bitişik halde olmaktadır. Bu sayede hazırladığınız yemekleri sofraya götürmeniz daha kolay olacak ve sizlere daha çok zaman kazandıracaktır. Ayrıca yemek hazırlarken masada oturan kişiye sırtınızı dönmek zorunda da kalmayacaksınız.

hazir-mutfak-modelleri

4- Yemekler Ocaktan Direk Tabaklara

Bir yaratıcı mutfak dekorasyon örneği daha karşınızda sevgili hanımlar. Daha çok hanımlar mutfakta vakit geçirdiği için bu dekorasyon fikirleri bayanların daha çok dikkatini çekecektir. Ocak ve masayı birleştiren bu dekorasyon fikrindeki amaç, hazırlanan yemeklerin olabildiğince çabuk tabaklara ulaşmasını sağlamaktır.

fft20_mf6765443

5- Göz Alıcı Beyaz Mutfaklar

Her zaman için şık ve zarif bir renk olan beyaz, yaratıcı mutfak dekorasyonlarında da kendini göstermektedir. Mutfak dolaplarından, ocağın rengine kadar bembeyaz bir mutfak hayal edin. Ne kadar da iç açıcı ve ferah bir ortam olmaktadır.

esse-mutfak

6- Cıvıl Cıvıl Mutfaklar

Rengarenk iç açıcı tasarımlardan hoşlanıyorsanız, bu cıvıl cıvıl mutfak dekorasyonları tam da sizlere göre. Renkli ve kendini gösteren iddialı mutfak dolapları, her türlü rengi barındıran tezgah üstü mermerler, renkli mermerler… Bu cıvıl cıvıl yaratıcı mutfak dekorasyonunda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanın vakti geldi, ne dersiniz?

15-Casa-Abril1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*