Weewell Ateş Ölçer Yorum, Ses Kısma, Özellikleri

Farklı konu başlıklarına değinirken bebek sağlığı ile ilgili ürünlere de yer vermeye çalışıyoruz. İlk olarak weewell ateş ölçer incelemesi ile başlamak istiyoruz. Bunun sebebi ise cihazı inceleme fırsatına erişmiş olmamız ve bilgilerimiz henüz çok yeniyken sizinle paylaşmak istememizdir. Bunun dışında bebek bezleri ile ilgili merak ettiğiniz bir konu bulunuyorsa goon bebek bezi incelemesi bölümüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Weewell Ateş Ölçer WTN520 Dijital Temassız Ateş Ölçer İncelemesi

Çok kaliteli bir ürün olduğunun altını çizerek başlamak istiyorum. Tabi ki kalibrasyonunun da sön derece önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Çok samimi olduğum bir arkadaşım bunu bebeği için satın aldıktan sonra işi gereği kullanmak istediği için tercih ettiğini de belirtmişti. Laptop ve dijital araç gereç sıcaklığı ölçmek için de weewell ateş ölçer ürününden faydalanabiliyorsunuz.

Weewell Ateş Ölçer Kullanımı

Ürünü yaklaşık olarak beş santimetre uzaklıktan temassız bir şekilde ölçüm yaparak kullanabiliyorsunuz. Ortalama olarak bir saniyede ölçüm yaptığı belirtiliyor olsa da biraz daha uzun sürdüğünü belirtebiliriz. Aynı zamanda cihazın hafızasının bulunması da bir artı. Daha önce ki sıcaklık ölçümlerini hafızasında barındırıyor.

Weewell ateş ölçer geniş bir ekrana sahip geç vakitlerde ölçüm yaptığınız zaman ekstra ışık kaynağına ihtiyaç duymuyorsunuz ki bebeğinizin rahatsız olmasının önüne geçmek için oldukça büyük bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz.

Ürünle birlikte gelen hediye kılıfı oldukça kullanışlı bunu da belirtelim. Bir diğer artısı ise ürünün otomatik bir şekilde kapanma özelliğine sahip olmasıdır.

Weewell Ateş Ölçer Ses Kısma

Ürünün sesini kısmayı ben başaramadım. Buradan bunu başaran arkadaşlar varsa yorum bölümünden yazarlarsa memnun olurum. Sesini kısmayı başaramadığınız zamanlarda biraz rahatsız edici olabiliyor. Bunun dışında ürünün bir diğer artısını da belirtmeden edemeyeceğim.

Sıcaklığa bağlı olarak renk değiştiren bir ekrana sahip olduğu için rahatlıkla kullanım sağlanabiliyor. Tek elle kavranabilir özelliğe sahip olmasının yanı sıra birden fazla objenin sıcaklığını da ölçmek için kullanabilirsiniz.

Her ne kadar arkadaşım laptop sıcaklığı ölçmek için satın aldıysa da siz mama, süt, su ve diğer önemli konularda da sıcaklık ölçmek için bu üründen rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda vücudun farklı bölümlerinde yer alan sıcaklık farklarını ölçebilecek kadar profesyonel bir ürün olduğunu da belirtmek gerekiyor.

İnternette bu ürünü satın almadan önce kalibrasyon sorunu yaşadığını söyleyen birkaç farklı kişinin olduğuna şahit oldum. Ben e-bebek mağazalarından bu ürünü satın aldığım için bana gerekli yardımı sağlamışlardı. Dilerseniz sizler de satın almadan önce gerekli kalibrasyon işlemini yaptırabilirsiniz. Anladığım kadarıyla zamana bağlı olarak kalibrasyon sorunu oluşabiliyormuş. Bu durum sadece bu ürün için geçerli değilmiş. Piyasada satışı yapılan pek çok temassız ateş ölçerde aynı sorun yaşanabiliyormuş. O sebepten satın aldığınız firmanın sattığı ürünün arkasında olması da son derece büyük bir önem arz etmektedir.

Genel olarak weewell ateş ölçer ürününü uzun süredir kullanıyor olduğum için ben tavsiye edebilirim. Burada bu ürün hakkında herhangi bir şikayette bulunmak isterseniz yorum yazmanız yeterli olacaktır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!