Vestiyer Portmanto Modelleri 2014

Evimizin giriş kısımlarını süsleyen eşyaların başında vestiyer portmantolar gelmektedir. Hem ayakkabılarımızı koyabileceğimiz hem de montlarımızı ceket gibi kıyafetlerimizi asabileceğimiz birbirinden güzel vestiyer portmanto modelleri 2014 yılında da oldukça kullanışlı modellerle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Biz de bu modellerden bir kısmını derleyip sizlere tanıtmak istedik.

Bu yılın vestiyer portmanto modelleri nelerdir?

Genellikle evlerin girişlerindeki hol kısımlarına konulan vestiyer portmanto modelleri, ev içinde kullanılmaya müsait olmayan aksesuarların geçici olarak bırakıldığı eşyalardır. Son yıllarda üretilen vestiyer modellerine konulan birçok bölme ve eşya üzerinde yerleştirilen aynalar eşyaların daha çok işlev kazanmasını sağlamıştır. Vestiyer portmantolara konulan aynalar evden çıkmadan son bir kıyafet kontrolü yapılması konusunda bizlere kolaylık sağlamaktadır.

Bu sene için hazırlanan vestiyer portmanto modelleri daha çok evin giriş kısmındaki boşluklar dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Dış kapıdan girişteki alanlara uygun olarak ve müşterinin isteğine göre üretimi gerçekleştirilen bu modellerde kullanıma uygun birçok bölme dikkat çekmektedir. Çoğu vestiyer portmanto tasarımları klasik olarak askılık bölmesi ve ayakkabı koymak için ayrılmış bölmelerden oluşmaktadır. Ancak zamanla farklılaşan ihtiyaçlara göre şekillenen modellere, telefon koymak için ayrı bir bölme, aynalar eklenmiştir. Bazı portmanto modellerinde askı kısmı açıkta bulunurken bazılarında ise tüm bölmeler uygun kapaklarla kapatılmıştır. İhtiyaca göre bazı modellerde askı kısımları az tutulup ayakkabı bölmesi daha fazla bulunmaktadır.

Vestiyer portmantolarda genellikle bulundukları ev bölmesindeki duvar renklerine uygun renk tercihleri yapılmaktadır. Eğer evin giriş kısmında küçük bir oturma gurubu bulunuyorsa bu eşyaların renklerine ve tasarımına uygun vestiyer portmantolar tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Çoğunlukla farklı renklerden kombin oluşturularak hazırlanan bu eşyalar arasında tek renk tasarlanan modellere rastlamak da mümkündür. Ayrıca müşterinin isteğine göre hazırlanan ilginç tasarımlar da bu yılın vestiyer portmanto modelleri arasında bulunmaktadır.

Bazı vestiyer portmanto modellerinin kullanım alanı olarak yatak odaları tercih edilmektedir. Yatak odası takımlarına dahil edilen vestiyer portmantolar, eşlerin kullandıkları ayakkabı ve kıyafetlerin çok fazla sayıda olması durumunda imdada yetişmektedir. Vestiyer portmantolar boyut olarak ihtiyaca uygun büyüklüklerde hazırlanmaktadır. Fazla büyük yapılan modellerin temizlik sorunu yaşaması muhtemeldir. Küçük boyutlarda üretilen modeller ise ihtiyacı karşılamada sıkıntı oluşturabilir. Bu nedenle ihtiyaç belirlendikten sonra vestiyer portmanto modelleri üretilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*