Vedette Korse Modelleri Yeni Sezon Ürünleri

Vedette Korse Modelleri Yeni Sezon Urunleri Resimleri
Vedette Korse Modelleri Yeni Sezon Ürünleri

Bir çok bayan giydiği kıyafette daha zarif durabilmek için ince görünmek ister. Bunun içinde bir ok yolu denemektedirler. Başarısız diyet sonuçları, sıkılaşmak için gidilen spor salonları ve birçok alternatif.  Fakat artık zarif görünmek adına bu kadar uzun süren çözümler getirmenize gerek kalmadı. Size sunulan vedette korseler sayesinde hem daha ince hem de daha zarif görünmeniz mümkün olacaktır.

Amerikan kalitesi ve latex teknolojisiyle üretilen korseler bedeninizi olduğundan iki beden daha ince gösterir özelliktedir. Elbiselerinizin altında rahatça hareket edebilir kullanımı oldukça kolaydır.

Kullanımda Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Günlük hayatınızda tercih edeceğiniz bu korseleri kullandıktan sonra makineye atmamanızı tercih ederiz. Ilık bir su ve parfümsüz deterjanla yıkadıktan sonra nazikçe sıkın ve kendi haline kurumaya bırakın bu sayede korsenizin kullanım süresini uzatmış olursunuz hem de şekil bozukluğuyla karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Hangi Modeller Mevcut:

Hayallerinizdeki görünüme vedette korse modelleri ile ulaşmanız mümkündür. Elbiseleriniz altında, pantolonunuz altında bu korseleri oldukça rahat kullanabileceksiniz.

Modellere göz atmadan önce yeni sezonda vedette korse fiyatları hakkında bilgi verelim. Yeni sezon ürünlerinde en düşük fiyata sahip model 120 lira, en yüksek model ise 290 liradan satışa sunuluyor.

[wp_ad_camp_1]

Vedette Korse Modelleri Resimleri

1 yorum

  1. en zor zamanlarımdaki kurtarıcım korseler. onlar olmasa dışarı zor çıkarım ya. yalnız beyaz var ama siyah yok bir de siyah model almam lazım. 4. resimdeki modelin fiyatını öğrenebilir miyim?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*