Variton Dermo-Gel Varis Kremi Özellikleri

variton-dermo-gel-varis-kremi resim

Varisli bölgelerin onarılmasında etkili olan variton dermo-gel varis kremi, ayrıca varisli bölgede estetik görüntüler meydana getirir. Bunun yanında varisli bölge üzerinde kan dolaşımının düzene girmesin sağlar ve varis nedeniyle oluşan ağrıları ortadan kaldırır. Bacaklar tarafından kolay emilebilen bir krem olmasının yanında leke bırakmaz ve ciltte koku ve yağlanma gibi durumların ortaya çıkmasına izin vermez.

Variton dermo-gel varis kremi içeriği nedir?

variton-dermo-gel-varis-kremi1 resimVariton varis kremi için öncelikle şunu söylemek gerekir ki kremin içeriği tamamen bitki özlerinden meydana gelmektedir. Ayrıca variton dermo-gel varis kremi sahip olduğu bitkisel içeriği sayesinde herhangi bir yan etki meydana getirmemektedir. Şu ana kadar kremin normal kullanımından kaynaklı bir yan etki meydana gelmediğini söylemek mümkündür. Variton kremin içeriği aşağıdaki gibi karşımıza çıkar.

– At kestanesi ektresi

– Tavşan memesi kökü ekstresi

– Ceviz kabuğu ekstresi

– Japon çiçeği ekstresi

– Cadı fındığı ektresi

– Üzüm çekirdeği ektresi

Variton dermo-gel varis kremi nasıl kullanılır?

Variton krem harici olarak kullanılan bir varis kremidir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez bacaklara uygulanan krem, bacak tarafından emilene kadar masaj ile yedirilmeye çalışılır. Variton dermo-gel varis kremi kan sulandırıcı ilaçlar ile kullanılmamalıdır. Ayrıca kullanım öncesinde kişinin doktoruna danışması ve doktorundan izin alarak kremi kullanmaya başlaması önemlidir.

Diğer yandan gebe ve emziren kadınlarda kullanılması uygun görülmemektedir. Kremi kullanan kişilerde nadir de olsa kızarıklık ve kaşıntı gibi durumların ortaya çıktığını söylemek mümkündür.

Variton kremi varisler konusunda ön plana çıkaran içeriğinde yer alan at kestanesidir. At kestanesi ortaya koyduğu birçok fayda ile insan sağlığı adına önemli bir bitkisel içeriktir. Yapılan araştırmalar at kestanesinin başta varisler olmak üzere bacak ağrılarında, bacak kramplarında, bacak şişliklerinde ve bacak ülseri gibi sorunlarda fayda sağladığını ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle variton dermo-gel varis kremi içerisinde yer alan at kestanesi için kanıtlanmış ekinlikten bahsetmek mümkündür.

Not: Bilgiler internet üzerinde yer alan bilgilerden derlenmiştir. Ürünün etkileri ve yan etkileri konusunda sitemiz garanti vermemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*