Varikolin Varis Kremi Özellikleri

varikolin-varis-kremi-ozellikleri resim

Bitkisel özlü varis kremlerinden biri olan varikolin, sunduğu özellikler ile bacaklarda oluşan varis problemleri konusunda etkilidir. İçeriğinde yer alan bitkisel ürünler, varislere direkt olarak etki etmekte ve varis görüntülerinin hafiflemesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca varikolin varis kremi, bacaklardaki kan dolaşımını düzenler ve toplardamarların kalbe kan taşımasını basitleştirir.

Varikolin varis kremi özellikleri nelerdir?

Varislerden dert yanan ve bacaklarında istenmeyen görüntüler oluşan kadınların yardımcılarından biri olan varikolin varis kremi, düzenli bir kullanım ile istenen sonuçların ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Kremin özellikleri ise aşağıdaki gibi karşımıza çıkmaktadır.

varikolin-varis-kremi-ozellikleri1 resim– Bacak yorgunluğunu alır.

– Varis dolayısıyla bacaklarda meydana gelen ağrı ve sancıyı giderir.

– Bacaklarda şişen damarların şişliklerini alır.

– Varislerin görünümünde azalma meydana getirir.

– Bacakların daha sıkı ve güçlü olmasına yardımcı olur.

Varikolin varis kremi kullanımı nasıldır?

Bacaklara el yardımı ile uygulanan varikolin varis kremi, öncelikle bir elin avucuna belirli oranda alınır ve aşağıdan yukarı doğru yavaş hareketlerle yedirilir. Bu sırada bacaklara masaj yapılması ve kremin tam olarak cilde yedirilmesi önemli bir husustur. Kremin günde 2 ya da 3 kez bacaklara uygulanması tavsiye edilir.

Varikolin varis kremi içeriği nedir?

Varislerin yok olmasında önemli etkiler ön plana çıkaran varikolin kremin içeriğinde;

– Isırgan yağı

– Papatya uçucu yağ

– Biberiye uçucu yağ

– Limon uçucu yağ

– Vazelin likit

– ve vazelin fland bulunmaktadır. Tamamen bitki özlerinden meydana gelen varikolin krem, şu ana kadar kullanan hiçbir kişide yan etkiler göstermemiştir. Düzenli ve belirtilen şekilde kullanılması ile yan etkileri olmayan bir varis kremi olduğunu söylemek mümkündür.

Varikolin varis kremi fiyatı nedir?

Sektörde yer alan diğer varis kremlerine göre uygun bir fiyatla satışa sunulan varikolin 15 TL civarındadır. Bazı firmalar 1 adetten daha fazla yapılan alımlarda indirim yapmakta ve ücretsiz kargo hizmeti vermektedir.

Not: Bilgiler internet üzerinde yer alan bilgilerden derlenmiştir. Ürünün etkileri ve yan etkileri konusunda sitemiz garanti vermemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*