Vakko Kadın Ayakkabı Modelleri

Güzel görünmenin ilk kuralı güzel giyinmektir. Güzel giyinmek içinse seçilen elbise modeli ile birlikte doğru ayakkabı modelini tercih etmek gerekir. İşte bu noktada devreye giren Vakko bayan ayakkabı modelleri, yazlık, mevsimlik ve kışlık modeller ile kadınların beğenisine sunulmaktadır. Diğer markalardan ayrılan tarzını ayakkabı modellerine yansıtmayı bilen Vakko, özgün tasarımlarını oluşturarak marka olabilmenin asıl ve en önemli gereğini böylece yerine getirmiştir. Vakko’nun ilkbahar ve yaz sezonu ayakkabılarını incelemeye alacağımız bu yazımızı okurken iyi eğlenceler dileriz.

Vakko kadın ayakkabı modelleri yaz aylarında bir başka güzel!

Kadın ayakkabı tasarımında uzman markalardan biri olan Vakko, üretmiş olduğu her üründe olduğu gibi kadın ayakkabı üretiminde de son derece titiz çalışmalar yürütmektedir. İşinde uzmanlaşmış Vakko stilistlerinin ellerinden çıkan çizgilerin usta işçiler tarafından kaliteli malzeme kullanımıyla modern tesislerde işlenmesi sonucu ortaya Vakko ayakkabı modelleri çıkmaktadır. Ayakkabı sektöründe dünya ile yarışan Türkiye pazarında önemli yeri olan Vakko ayakkabı modelleri Esenyurt’taki 33000 metrekarelik Vakko üretim tesisinde hayat bulmaktadır.

Vakko kadın ayakkabı üretiminde oldukça ince detaylara dikkat ederek hareket etmektedir. ortaya konana ürünlerin kullanımı oldukça rahat ve görünüşleri de göze hitap etmektedir. Vakko kadın ayakkabı modellerinin üretiminde bir ilke imza atarak bu zamana kadar yalnızca erkeklere has olarak bilinen ayakkabı kalıplarını kadınlar içinde tasarlamıştır. Yapılan bu tasarımda Vakko erkek ayakkabı modelleri arasından farklı modellerden esinlenilmiştir. Erkek ayakkabı kalıplarında yapılan ufak değişikliklerle kadın ayak kalıbına uygun hale getirilen modellerin dış yüzeyleri de renklendirilerek kadınların beğenisine sunulmuştur. Bu tasarım Vakko’nun özgün modellerinin bir ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vakko ayakkabı modellerinde klasik bayan kalıplarıyla da oldukça ilgi görmektedir. Sivri burunlu topuklu kadın ayakkabılarıyla büyük beğeni toplayan Vakko ayakkabı modelleri ucu açık topuklu ayakkabılar ve dolgu topuk modellerle de büyük üretim ve satış rakamlarına ulaşmaktadır. Sivri burun ayakkabıların arka kısımlarının açık olması, yaz aylarında da rahatlıkla giyinebilmesini sağlamaktadır. Platform topuklu ayakkabı modelleri ise renkli ve açık tasarımlarıyla yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilecek özelliktedir.

Yaz günlerinin yaklaşmasıyla babet ve sandalet tipi ayakkabıların da üretimine büyük önem veren marka renk ve tasarım açısından çok fazla çeşit ayakkabı modelini satışa sunmuştur. Sandaletlerde bir kısmı kapalı tasarlanan modeller bu sezonun el ilginç modellerini temsil ederken, renkli babetler de tüm şirinlikleriyle sahiplerini beklemektedir. Moda dünyasında her sene ve her sezon adından sıkça bahsettiren Vakko bu sezon da adına yakışır güzellikteki modelleri üretmenin haklı gurunu yaşamaktadır. Siz de kaliteli yaşamın kaliteli giyinmeyle orantılı olduğunu düşünüyorsanız Vakko’yu tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*