Vakko Eşarp Modelleri 2014

vakko-esarp-modelleri-2014-resimleri (38)

Tesettürlü bayanların kendilerini özel hissedecekleri eşarp modelleri üreten Vakko, bu sene için üretmiş olduğu modellerle de fark yaratmaktadır. İçinde Osmanlı motiflerinin de kullanıldığı birçok ilginç detaya sahip modellerin yer aldığı 2014 Vakko eşarp modelleri birbirinden güzel örneklerle tesettürlü kadınların beğenisine sunulmaktadır. Vakko’nun 2014 yılında üretmiş olduğu modellerde daha çok ilgi çekici motiflere sahip eşarp modelleri ön plana çıkarken sade tasarım tek renk eşarp modelleri az da olsa koleksiyondaki yerini almaktadır. Siyahından tutun da yeşiline, morundan tutun da eflatun rengine kadar çok fazla çeşit renkte üretilmiş olan eşarp modelleri bu zamana kadar Vakko markasının ortaya koymuş olduğu en iyi eşarp koleksiyonu şeklinde yorumlar almaktadır.

Vakko eşarp modelleri 2014 koleksiyonu ilgi çekiyor!

Eşarp modelleri tesettürlü bayanların giyiminde kullandıkları en önemli unsurlarındandır. Giyimine dikkat eden tesettürlü kadınlar her ne giyerse giysin kullandıkları başörtülerini özenle seçerler. Durumun farkında olan Vakko markası tesettürlü kadınlara özel hazırlamış olduğu Vakko eşarp modelleri koleksiyonunda her zevke uygun modeller sunmaktadır. Modellerdeki ürün çeşitliliğiyle herkesin beğenisini kazanan modeller ortaya koyan Vakko bu yılın amacına ulaşmış gibi görünmektedir.

Vakko eşarp modelleri 2014 koleksiyonunda yer alan modeller Osmanlı motifleri,  geometrik şekiller ve karmaşık şekillerin ön plana çıktığı modellerden oluşmaktadır. Bunun yanında çeşitli çiçek motiflerinin işlenmiş olduğu modeller de oldukça ilgi çekmektedir. Bu modellerin farklı renklerde tasarlanmış olması da seçenek şansını artırmaktadır. Çeşitli geometrik şekillerin değişik renklerle renklendirilerek ortaya konduğu modeller ise serinin en çok talep gören ürünleridir. Kare, daire, dikdörtgen ve düzgün olmayan geometrik şekillerin yoğun olarak kullanıldığı bu modellerde renk uyumuna çok fazla dikkat edilmiştir.

Sade tasarlanmış eşarp modellerinde ise tek renk modellerde dahi eşarbın kenar kısımlarında işlemler dikkatlerden kaçmamaktadır. Farklı renk seçeneklerinin bulunduğu bu modelleri daha ilgi çekici hale getirmek adına çeşitli renk efektleri modele uygulanmıştır. Bazı modellerde ise sadece küçük şekillerin döşemesiyle zemin çalışması yapılmıştır. Kenarında kurdele yerleştirilmiş olan başka bir tasarımı da farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu kadar kaliteli malzeme ve verilen emeğin karşılığı olarak ortaya konan ürünlerin fiyatları da doğal olarak hak ettiği değeri bulmaktadır. Vakko indirimli eşarp modelleri dahi 80 lira civarında satışa sunulurken bazı modellerin fiyatı 225 lirayı bulmaktadır.

Vakko her ürününde olduğu gibi eşarp modelleri üretimine de büyük emek ve zaman harcamaktadır. Marka her ne kadar emeğinin karşılığını fiyatlarına yansıtsa da asıl mutluluğun müşteri memnuniyetinde olduğunun farkındadır. Bu amaçla özenle hazırlanmış olan Vakko internet sitesinden ve yine her sezon özenle dizayn edilen Vakko mağazalarından Vakko’nun bu müthiş ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*