Vakko Bayan Gömlek Modelleri

  Giyim sektörürünün tartışmasız lider firmalarından biri olan Vakko bayan giyimindeki modelleri ile sonbahar kış sezonuna tam hazır girdi. Tüm zamanların en iyi modellerini bu sezon satışa sunan Vakko gömlek modelleri ile de büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle bayan gömlekleri ve bluzlarıyla sezona damgasını vurmaya hazırlanan Vakko’nun ürün fiyatlarına bakıldığında bu kalitenin karşılığı dikkat çekmektedir. En üst seviyede giyinmek isteyen herkese kapılarını birbirinden güzel modellerle açan Vakko markası farklı model seçenekleri ile seçiminizi kolaylaştırmaktadır. Vakko’nun bayanlar için ürettiği gömlek ve bluz modelleri şıklığı ve kendine özgü tasarımlar olması nedeniyle öne çıkan modeller olmaktadır. Bu güzel modelleri merak ediyorsanız yazımızı ve galerimizi gözden geçirebilirsiniz.

  Göz alıcı şıklık için Vakko bayan gömlek modelleri!

  Vakko markası kalitesini ürettiği her ürünle gözler önüne serdiği gibi bayan gömlek modellerinde de bunu göstermektedir. Vakko’nun gömleklerinde dikkat çeken en önemli ayrıntı her modelin kendine özgü bir çizime sahip olması ve aynı modelin farklı renklerinin olmamasıdır. Her model kendi renkleri ve çizimiyle tek olması kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayacaktır. İstisnasız her Vakko modelinde mükemmelliği ve kusursuz tasarımı bulabileksiniz. Sahip olmak istediğiniz her Vakko gömlek özel kumaş seçimi, modele özgü tek bir çizim ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Tabi ki bu kusursuzluğun karşılığı da Vakko’nun her ürününe yansıtılmaktadır.

  Bazı markaların özel seri koleksiyonları olabilir. Ancak Vakko’da her ürünün özel olduğunu söylemek mümkün. Asimetrik kesim gömlek modellerinden tutun da leopar desenli gömlek modellerine hatta tek renk olarak tasarlanmış gömleklerde bile özel bir çalışma olduğunu görebilirsiniz. Her modeldeki farklı detaylar gömlekten bluza dikketleri üzerine çekmektedir. Özellikle gömlek modellerindeki dantel detaylar çok beğeni toplamaktadır. Düğme kısımları gizli tutulan modellerin ilk bakışta bluza benzediği görülmektedir. Bazı gömleklerin manşet kısımlarında kullanılan desenlerin yakalığın iç kısmında da kullanıldığı görülmektedir.

  Vakko markası hiçbir modeli herhangi bir koleksiyonun serisi olarak üretmemekte; Vakko tasarımcıları her modele ayrı bir emek harcayarak ortaya koymaktadır. Böylece oluşturulan Vakko bayan gömlek tasarımlarının beklentilerin üzerinde olduğu da görülmektedir. Her kadın Vakko gömleklerinden en az birkaç tanesine sahip olmayı istemektedir. Vakko ürünlerindeki kalite ile barkotlarındaki fiyat seviyesini de aynı oranda tutmaktadır. Bu gömlek modellerinin 230 lira ile 1009 lira arası değişen fiyatlarını Vakko mağazalarında ve markanın internet sitesinde bulabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu yazınız!
  Lütfen bu kısma adınızı yazınız!