Vakko Bayan Ceket 2014

Yaz günlerinin gelmesiyle birlikte artan düğün sayısı, özellikle kadınlar için kıyafet konusunda büyük bir sorunu da beraberinde getirmektedir. İşte bu soruna çözüm getiren dev markalardan biri olan Vakko markası, 2014 Vakko bayan ceket modası ile büyük beğeni toplamaktadır. Kadın giyiminin neredeyse her alanında kendine sağlam yerler edinen markanın uzman stilistleri tarafından çizimi yapılan özel seri bayan ceketler, yaz aylarında ortamı şenlendirecek birçok modelle karşımıza çıkmaktadır. Markanın ürünlerinin kalitesi aynı zamanda fiyatlarına yansımakla birlikte satışlara olumsuz etkisinin olmadığı gözlemlenmektedir.

Vakko bayan ceket 2014 modası hangi tasarımları içermektedir?

Kadın giyiminin öncü markalarından biri olan Vakko, kadın ceketlerinin tasarımında diğer markalara göre daha cesur davranmaktadır. Son zamanlardaki uç tasarım modasın ayak uydurmak için midir yoksa farklılık arayışı mıdır bilinmez, markanın üretmiş olduğu ceket modelleri alışageldik tasarımların dışına çıkmış durumdadır. Vakko kadın ceket modelleri geçmiş yıllara oranla daha fazla farklı tasarımdan oluşmaktadır. Bu modeller arasında asimetrik kesim ceket modelleri ve örme ceket modelleri fazlasıyla sıra dışı olmuş durumdadır.

Bayan ceket tasarımına farklı bir bakış açısı getiren marka önü düğmeli, fermuarlı, yakasız ve önü kapalı ceket modelleriyle koleksiyonunu şekillendirmektedir. Klasik ceket tasarımlarının dışına çıkan markanın özel üretim ceketleri asimetrik kesimler ve ilginç tasarım ceketleri de içermektedir. Önü kapalı, örgü, kısa kollu gibi ceket modellerini ilk defa bizlerle tanıştıran marka tasarımcıları bu alandaki yaratıcılığını konuşturmaktadır. Ayrıca birçok farklı yaka tipini görebildiğimiz Vakko kadın ceket tasarımları arasında hiç kuşkusuz en yoğun ilgiyi yine de bilindik ceket tasarımları görmektedir. Ceket modelleri arasında kendine yer bulan tayyör tasarımları, ağır davetler için her zamanki gibi en çok tercih edilen model olarak kendini göstermektedir.

Tek düğmeli veya tek noktadan bağlantılı ceketler 2014 ceket modelleri arasında ilgi çeken tasarımlardır. Birçok renk ve farklı tasarımda denenen bu detay olumlu tepkiler almakta ve ilerleyen sezonlarda da kullanılmaya aday gösterilmektedir. Düğme kullanılmayan ceket modellerinin birleşim yerlerindeki açıklıklar altta bir gömlek veya bluz ile birlikte kullanımı zorunlu hale getirirken bazı modellerde düğme saklı tutularak dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Uzun kollu kısa ceketler daha spor bir görünüş elde edilmesini, uzun kollu uzun ceketler ise ileri yaşlardaki kadınların da kullanım amacına ve zevkine yönelik modellerin ortaya konmasını sağlamaktadır.

Her üretilen yeni üründe yeni bir aşkın peşinde koşan Vakko markası emeğinin karşılığını fiyatlarına yansıtmaktadır. Bir tayyörün fiyatını 1745 lira olarak belirleyen marka, diğer ceket modellerinde 450 lira ile 2100 lira arasında ücretlendirme yapmıştır. Bizlere de her güzelliğin bir bedelinin olduğunu kabul etmek ve bu ceket modellerine sahip olmak istiyorsak bu miktarı gözden çıkarmak düşmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*