Uzun Kollu Elbise Modelleri 2016 Yılı Modası

Uzun Kollu Elbise Modelleri 2016 Yili Modasi Resimleri
Uzun Kollu Elbise Modelleri 2016 Yılı Modası

Belki de abiye şıklığını en iyi yansıtan detaylardan biri elbiselerdeki uzun kollar. Her yıl yepyeni tasarımlar ile bayanlara sunulan uzun kollu elbiseler, bu yıl da özel davetlerin en gösterişli parçalarından biri olmaya hazırlanıyor. Uzun kollu elbise modelleri 2016 modasının birbirinden ilgi çekici parçalarına şimdi daha yakından göz atalım.

Uzun Kollu Elbiselerde Siyahın Ahengi

Ne kadar canlı renklerden hoşlanırsanız hoşlanın, özel gecelerin ve davetlerin en anlamlı rengi tabii ki siyahtır. Uzun kollu siyah elbise modelleri de yeni yılın modasına özgü tasarımları ve ince çizgileri ile göz dolduruyor.

Ya Diğer Renkler!

Uzun kollu elbiseleri tabii ki sadece siyahla sınırlamamak gerekli. Bordo, mavi, yavru ağzı ve füme gibi renkler de her yıl ilgi çeken renkler arasında. Üstelik bu renklerde kollar uzun olmasına rağmen elbise boyları diz üstünde ya da mini olabiliyor. Mini modeller de bu renkler altında oldukça şık görüntüler ortaya çıkarıyor.

uzun-kollu-elbiseler-2016-resim

Uzun Kollu Elbiselerde Özel Detaylar!

Yeni yılın modasında özel detayların yer aldığını belirtmeden geçmek yanlış olur. Uzun kollu elbiseler yeni yıl için tasarlanan modellerinde dantel detaylar içeriyor. Yaka ve kol bölgelerine yerleştirilen dantel motifleri elbiselerin geceye daha uygun bir hale gelmesini sağlamış. Bazı elbiselerde ise kemer aksesuar kullanılarak farklı bir tasarım sunulduğunu söylemek mümkün. 2016 modasına özgü uzun kollu elbise çeşitlerine bir de sizler için hazırladığımız resim galerimizden göz atın.

[wp_ad_camp_1]

Uzun Kollu Elbise Modelleri 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*