Duygu Sağlam

  • Duygu Sağlam profil resmini değiştirdi 4 ay önce

  • Güzel fikir, kıyafet konusu en zoru galiba, özellikle kadınlar için 🙂 ben de kıyafetlerden dar olanları ayırmakla başlamıştım, zayıflayınca giyerim düşüncesinden sıyrılmak faydalı olabiliyor.

  • Merhaba Duygu, hoşgeldin, her konuda fikir alışverişi yapılabilen bir forum, umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

  • Gerçekten çok önemli bir konu. Mesela Barbie gibi çizgi filmler de güzellik algısını yanlış geliştiriyor, Çocukların bilinç dünyası çok farklı, bazı gerçek olmayan şeyleri gerçek gibi algılayabiliyorlar. Bir zamanlar pokemon yüzünden çatıdan atlayan çocuklar da vardı. Şu dönemde çocukların seyrettikleri…   Devamı»

  • Merhabalar, uzunca bir süredir üzerinde düşündüğüm bu konu hakkında sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Eşyanın insan üzerindeki külfeti aslında yaşam kalitemizi düşürmüyor mu? Sade bir hayat sürmek bu devirde gerçekten zor mu? Her aldığımız ihtiyaç mı yoksa öyle mi hissediyoruz?…   Devamı»

  • Merhabalar, gerçekten seyrederken çok eğlendiğiniz, unutamadığınız ve hatta zaman zaman tekrar seyretme isteği duyduğunuz komedi film tavsiyelerini bu başlık altında toplayalım. Ben ilk tavsiyeyi yazıyorum. Anlat Bakalım (Analyze This) Bir mafya babası ile bir psikolog arasında geçen filmin başrollerinde Robert…   Devamı»

  • Merhabalar, Bim Aktüel ürünler, her hafta yoğun ilgiyle takip ediliyor. Burada Bim ürünleri hakkında hem kullananların yorumları hem de her hafta gelen ürünler hakkında fikir alışverişi yapmak için bu konu başlığını oluşturuyorum. Tavsiye ettiğiniz veya etmediğiniz ürünleri burada paylaşarak almak…   Devamı»

  • Merhabalar, A101 mağazalarının her hafta indirimli ürünleri pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Artık aktüel ürünleri takip etmeyen yok gibi. Burada hem haftalık ürünleri inceleyebilir hem de yeni gelecek ürünler hakkında birbirimize fikir verebiliriz. 13 Eylül Aktüel ürünler içerisinde dikkat çeken…   Devamı»

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.