cicikiz

  • İstanbul merkezli olarak kurulan Adze; kazak, gömlek, hırka, yelek – süveter, pantolon, sweatshirt, mont ve kaban, tişört ve aksesuar üretimi ile giderek popülerleşen bir marka halini almıştır. İnternette […]

  • Merhaba arkadaşlar, bir alışveriş manyağı olarak bim tavuk fiyatları içeriğini görerek sizinle paylaşım yapmaya geldim. Öncelikle bim tavuk fiyatları ve bim tavuk ürünleri konusunda doğru bilinen yanlışlarla başlamak isterim. Sanıldığının aksine piyasada tek bir indirim yapan market bulunmuyor.Nasıl yani? Dediğinizi…   Devamı»

  • oldukça faydalı içerikler kaleme alıyorsunuz. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Aslına bakarsanız bu foruma gelme sebebim biraz da sizin paylaşımlarınızdan etkilendiğim içindir son derece güzel muhabbetlerin yer aldığı bir forum olduğunu belirtmek gerekiyor. 

  • bu durumun biraz zor da olsa imkansız olmayacağını düşünenler arasında yer alıyorum. Neden mi? Bana kalırsa bu tarz muhabbetlerin sadece düşüncede yer aldığını görmek mümkün olabiliyor. Her ne kadar karşılıklı etkileşimin de son derece etkili olduğunu düşünüyor olsak da sadece…   Devamı»

  • cicikiz, "Pijama" – konusuna cevap yazdı 4 ay 1 hafta önce

    ben pijama konusunda kesinlikle trendyol adresini öneriyorum. Daha farklı adreslre bulunuyor ama pijama konusunda birbirinden farklı pek çok adresi aynı anda görme imkanı sunduğu için oldukça avantajlı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. 

  • cicikiz profil resmini değiştirdi 4 ay 4 hafta önce

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.