Ünal Eski Kaşar A101

Market fiyatlandırmaları listesi ile devam ediyoruz. Aslına bakarsanız A101’de satılan peynirler şeklinde bir yazı ile ön plana çıkmanın daha mantıklı olacağını düşünmüştük. Yalnız marka marka incelendiği zaman daha fazla kişiye bilgi ulaştırmanın mümkün olacağını düşünerek bundan sonra kaleme alacağımız yazıları marka marka incelemenin daha mümkün olacağını tahmin ediyoruz. Çok fazla konuyu uzatmadan fiyat aralığından bahsederek yolumuza devam edelim istedik.

A101 Ünal Eski Kaşar Fiyatı

Markette satılan 250 gramlık Ünal eski kaşar fiyatı: 13,50 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bunun dışında Trakya tam yağlı peyniri de bulunmaktadır. Yalnız bizim bu yazıyı yazdığımız zaman aralığında henüz bu ürünün satışı bulunmuyordu. Bu sebeple fiyatlarda herhangi bir güncelleme olması durumunda sizleri de bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Son Olarak Destek Hakkında

Sizin için fiyatlandırmaları yazmaya bıkmadan usanmadan devam edeceğiz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı konu başlıkları hakkında en kaliteli seçeneklere ulaşmak için sadece adresimizi ziyaret etmeniz ve forum bölümümüzden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizleri de kaliteli olanın adresine davet ediyoruz. Bir tık uzağınızda sizi bekleyeceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*