Ucuz Abiye Modelleri 2017

 Ucuz Abiye Modelleri 2017

Abiye giymek özellikle düğün, nişan gibi organizasyonlarda kadınlar için çok önemli bir mevzu. Üstelik çok yakın akraba, dost evlilikleri gibi durumlarda tek abiyeyle kurtulmak da mümkün değil. Eskiden zor bulunan taşlar, kumaşlar ve el işçiliği ile hazırlanan abiyeler artık fabrikasyon olarak üretilip işçilik maliyeti düşürülüyor. Hal böyleyken aşırı pahalı abiyeler yanında hem ekonomik hem de göz dolduran abiyeler de kolayca üretilir hale geldi. Bu sayede yakın zamanlarda gerçekleşecek organizasyonlara aynı abiyeyi giymek durumunda kalmak tarihe geçecek gibi. Çünkü bir abiye fiyatına iki abiye alabilmek artık mümkün.

Ucuz Abiye Nasıl Temin Edilir?

  • Hepimizin bildiği gibi ilkbahar – yaz ayları düğünlerin, davetlerin çok olduğu dönemler. Bu dönemlerde abiye fiyatları tam da sezonu olduğundan yüksek oluyor. Sonbahar – kış dönemi ise abiyeler için adeta ölü mevsim kabul edilir ve önceki sezonun modaları bir an önce elden çıkarılmak istenir. Ucuz abiye elde etmek isteyenlerin özellikle bu sezonda alışverişini yapması tavsiye edilir.
  • Yine bilindiği gibi moda evlerinde abiye fiyatları oldukça yüksektir. Bunun yerine caddelerde elbise satan dükkanları tercih ederseniz, uygun fiyatlara güzel abiyelere ulaşmış olursunuz.
  • Üçüncü bir yöntem ise son yıllarda oldukça sık kullanılan internetten alışveriş yöntemi. Bu sayede pek çok sitede inceleme yapıp, karşılaştırma sonucu abiyelerinizi uygun fiyata temin edebilirsiniz. Böyle bir durumda zamanlama ön plana çıkartılmalı, birkaç hafta önceden sipariş verilmelidir. Deneme imkanı olmadığından iade ya da terzide yapılması gereken işler çıkabilir.

Ucuz Abiye Modelleri

Uzun yırtmaçlı abiyeler bu sene ucuz modeller arasında ön plana çıkanlardan. Renk çeşitleri mevcut olmakla birlikte tek renkten oluşan genelde straplez veya askılı tasarlanan uzun abiyeler, derin yırtmaçlarla tasarlanmış.

  • Böyle bir abiye ile şık görünmemek mümkün değil. Üstelik tek omuz askısı ve işlemeler de abiyeye çok hoş bir ahenk katmış.

  • Bu tarz mini abiyelere de uygun fiyatlarla sahip olmak mümkün. Daha az kumaş ve tül kullanılan abiyelerde işlemeler her nekadar biraz hafif tarz olsa da elbiseye ışıltı kattığı bir gerçek.

  • Günlük yaşamında da sadelikten hoşlananlar için sade abiyeler hem ekonomik hem de zarif seçeneklerden. Abiye ne kadar sade ise fiyatı da o derece uygun olmakta. Kumaş kalitesi yerine göre farklılıklar oluştursa da bütçeyi sarsmamak adına tül elbiseler rahatlıkla tercih edilebilir.

  • Sade abiye denince illa dümdüz düşünmemek gerekir. Drapelerle hareketlendirilen renkli abiyeler fiyat olarak uygun seçeneklerden. Üstelik de zarif bir görünüm verdiği inkar edilemez.

  • Tesettür abiyeler de de uygun fiyatlara ulaşmak mümkün. Abartılı modeller aramıyorsanız, sade, düz bir abiyede, pullu işlemelerse ışıltılı ve renkli bir tarz elde etmek mümkün. Yine bazı dantelli abiyeler de ekonomik fiyatlarda sunuluyor. Özellikle sezon sonlarında indirime giren abiyeleri internet üzerinden takip etmeniz de önerilir. Bazen bedeni veya rengi kalmayan abiyeler elden çıkarılmak için fiyatta indirime gidilebiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın