Tulum Modelleri 2016 Modası

 Tulum Modelleri 2016 Modası

90’ların modası olarak bilinen tulumlar, bu yaz sıcaklarında tercih edilebilecek oldukça rahat ve kullanışlı kıyafetlerdir. Özellikle son yıllarda bayanlar tarafından oldukça ilgi gören tulum modelleri 2016 yılında da popüler parçalar olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Tulum Modelleri 2016 Sezonuna Hızlı Girdi!

2016 tulum modelleri birbirinden farklı ve renkli tasarımları içeriyor. Rahat ve şık olmayı seven bayanlar için en doğru seçim doğru aksesuarlarla kombinlenmiş tulumdur. Son yıllarda moda trendleri arasında yer alan tulumlar 2015 yılında da çok tercih edilen parçalar oldu. Kısa etekli ve şortlu modelleri ile de farklı tarzlarda giyinmeyi seven bayanların en sevdiği kıyafet haline geldi. 2016 tulum modelleri ve fiyatları güzel ve kaliteli modeller olmak şartıyla 90 – 250 TL arasında değişiklik göstermektedir. 2016 yılında bu fiyatlar modellere göre farklılık gösterebilir.

Tulumlar sadece günlük tarz için kullanılmıyor, son yıllarda abiyelerin sadece elbiselerden oluşmadığını göstermek isteyen moda tasarımcıları abiye tulum modelleri üzerinde de ağırlıklı çalışmış. Tulum modelleri genelde günlük tarza uygun tasarlandığı için abiye tulumlar her yerde bulunmayabiliyor. Ancak galerimizdeki resimlere göz atarak beğendiğiniz abiye tulumları diktirmeniz ve özel günlerde şıklığınızla dikkatleri üzerinize toplamanız mümkün.

[wp_ad_camp_1]

Tulum Modelleri 2016 Resimleri

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın