Tül Fonlu Perdeler

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 91. Sayfa


Perdeler evlerin olmazsa olmazları arasında yer alır. Renk tercihi, model tercihi ve konumlandırmalarına göre bir eve ağırlık katarlar. Tül fonlu perdeler modelleri tabi ki bu konuda bir adım öne geçiyor. Ağır ve kalın kumaştan fonlar kullanmak yerine özellikle oturma odalarında tül fonlu perdeler kullanılabilir. Bu konuyu detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Dilerseniz yazımıza başlayabiliriz.

Tül Fonlu Perdeler Nerelerde Kullanılır

Bahar havasını ve renklerini yansıtmak amacıyla yatak odalarında, mutfaklarda (alan darsa uzak durun) ve oturma odalarında tül fonlu perdelerden yardım alabilirsiniz. Salonlar için çok tavsiye edilmemektedir. Salonlarda daha çok ağır takımlar tercih edildiği için düz fonlu perdeler tercih edilebilir.

Tül Fonlu Perde Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle nerede kullanacağınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Tül fonlu perdeler oturma odası yada mutfak rengine göre birkaç ton açığı olacak şekilde tercih edilebilir. Tül fonlu perde çok gerdirilmemeli yada pencerenin tamamını kapsayacak şekilde kullanılmamalıdır. İmkanınız varsa geniş bir şekilde yayabilir ve açık tonu ortaya çıkaracak bir kaç ton koyu renk perde ile rengi ortaya çıkarılabilir. Aşağıda verdiğimiz modellerden neyi kastettiğimizi daha iyi bir şekilde anlayacaksınız.

Tül fonlu perde tercihi yapılırken bu konuda en çok krem rengi veya açık gri güneşlik kullanılabilir. Tam tersi bir renk tercihi de denenebilir. Yine de tülün ortaya çıkması için fonlu perdeler olduğu gibi baskın tonlar yerine daha açık tonlardan destek alabilirsiniz.

Tül Fonlu Perde Modelleri 2019

Birinci ürünümüz desenli açık mavi (turkuaz) bir tül fonlu perde oldu.

Fiyatı: 59 tl 

Satıcı gittigidiyor.com üzerinden satış yapıyor.

https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/fon-perde-tul-fon-tek-kanat-agir-gramajli-turkuaz-367609607 buradan göz atabilirsiniz.

Böyle bir tül fonlu perde seçilecekse kesinlikle arka fon daha sade seçilebilir. Görseldeki gibi değilde stor perde yada tek renkli bir perde yada tül tercih edilebilir. Bu üründe stor mavi renk tonlarına sahip olmuş ama bana kalırsa sade beyaz yada krem tercih edilirse daha çok ürünü ortaya çıkaracaktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 91. Sayfa
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın