Trend Renk Kombini: Pastel Kombinler

pastel-kombinler-resim
Pastel Kombinler ve Öneriler

Sokak modası pastel kombinler ile adeta şenleniyor. Bu yıl geçen yıla oranla, renkler arasında daha yumuşak geçişler mevcut. Bu yaz kendinize kombin yaparken; renklerin zıtlığının yanında, renklerin uyumundan da yararlanabileceğinizi belirtmek isterim. Şimdi sizlerle; asla yan yana gelmez diyeceğiniz renklerle, nasıl şık ve iddialı kombinler yapılır. Hep beraber görelim.

Pembeden Biraz Maviden De!

Bu yıl sokak modası kombinleri içerisinde, pembe – mavi pastel kombinler oldukça sık kullanılacak gibi. Pembenin sıcaklığının yanında, mavinin huzur verici etkisi, sizi de mutlu edebilir. Size zıt gibi görünen bu iki rengin uyumu ile kolay şıklığı yakalayacağınıza emin olun. Benim size önerim; bu iki rengi içeren parçalara, gardırobunuzda yer açmanız.

mavi-pembe-kombinler-resim
Mavi Pembe Pastel Kombinler

Mor Turuncu Arkadaşlığı

Olmaz demeyin, mor ile turuncu pek ala bir arada kullanılabilir. Gün batımının şekeri andıran rengiyle; baskın mor bir araya gelince, sıradan olmayan bir kombin elde etmiş olursunuz. Günlük kombin için biraz cesur bir sitil olsa da bu kombin, kendinize güvenin ve deneyin.

Bundan iki yıl önce bu iki renkle kombin etseydiniz, belki yadırganırdınız. Modanın değişmez denilen kurallarının alt üst olduğu bu yıl, sizi de mor – turuncu arkadaşlığı kuşatacak gibi.

mor-turuncu-pastel-kombinler-resim
Mor Turuncu Pastel Kombinler

[wp_ad_camp_1]

Yeşil Sarı Tamamlayıcı İkili

Dediğim gibi, aklınızda olan renk eşleşmelerini bir kenara bırakın. Pembe ile mavi, mor ile turuncu kombin olabilirken, yeşil ile sarı neden birlikte kullanılmasın. Pek alada kullanılabilir. Bu yıl sıcak soğuk renklerin çarpışmasına; yeşil sarı da eklenmişken, sizde günlük giyiminize bu renkleri eklemeye ne dersiniz. Pastel kombinler modasında sarının mint yeşili parçaların uyumu sizi de saracak. Emin olun.

Kıyafetlerin adeta sulu boya ile boyanmış şekline alışmaya çalışırken; şimdilerde bu modayı ayakkabılarda takip etmekte.

pastel-kombinler1-resim
Pastel Kombin Önerileri

 

Gözünüzün aşına olduğu renk uyumlarını aramayı bırakın ve kendinizi bu yeni trendin kollarına bırakın. Fazla cesaretiniz yoksa aksesuarlar ile bu renk uyumları üzerinizde yaşatabilirsiniz. Kendinize daha fazla karşı koyamadan, sizde bu trendin içinde olacaksınız. Buna emin olun.

mavi-pembe-pastel-kombinler-resim
Mavi Pembe Pastel Kombinler
pastel-kombinler3-resim
Pastel Kombin Modelleri
pastel-kombinler2-resim
Pastel Kombinler Tişört
pastel-ayakkabilar-resim
Pastel Ayakkabılar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*