Trend Oje Modelleri

Merhaba sevgili hanımlar, bugünkü yazımızda sizlere trend oje modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Sürmesi zevkli olan fakat bayanları biraz uğraştıran ojeleri çok sevdiğiniz malumdur. Bazen düz renk oje sürmekte bile zorlanırken, farklı desen ve modelleri yapmak bize biraz zahmet verici gelebilir. Ortaya çıkan sonuç çok güzel olacağından dolayı, bayanlar bu zahmete katlanmayı seviyor ve hatta hobi haline getirebiliyor. Birbirinden farklı ve eğlenceli modelleri bulunan ojeleri yapmak bir kaç malzeme ile mümkündür. Yapacağınız renk ve desene göre her yerde bulunabilecek malzemeleri seçerek tırnaklarınızda harika modeller oluşturabilirsiniz. Bakımlı bayanların en çok önemsediği konulardan olan tırnak güzelliği, bu oje modelleri ile artık daha güzel haline gelmiştir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu farklı ve sıra dışı trend oje modellerine hep birlikte bir göz atalım ve göz alıcı tırnak modasına bizde katılalım.

1- Çiçekli Ojeler

Tırnaklarda çok hoş ve cıvıl cıvıl duran çiçek desenli ojeler, bayanların son zamanlarda en çok kullandığı modeller arasında yer almaktadır. Dilerseniz ince uçlu ojeler ile bu çiçek desenlerini kendiniz yaratabilirsiniz. Eğer bu yöntemi uğraştırıcı bulursanız da hazır satılan bu çiçek desenlerini tırnaklarınıza uygun yöntemler ile yapıştırarak kullanabilirsiniz.

2015-desenli-oje-modelleri

2- Çizgi Film Kahramanları

Komik ve eğlenceli bir oje modeli arıyorsanız çizgi film kahramanlı oje modelleri tam da sizlere göre. Birbirinden farklı ve sıra dışı çizgi film kahramanlarını tırnaklarınıza uygun bir şekilde uygulayarak çok güzel sonuçlara ortaya çıkarmanız mümkündür. Biraz el becerisi isteyen bu modeli az çaba sarf ederek başaracağınıza eminim.

2015-Oje-Modelleri.2

3- Parlak Ojeler

Şıklığa ve göz alıcılığa önem veren bayanlar için parlak ojeler olmazsa olmazlardandır. Frenç oje tarzında kullanılan bu ojeleri beyaz renk yerine daha göz alıcı duran gümüş parlak renk seçerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

2015-Trend-Oje-Renkleri

4- Rengarenk Ojeler

Hala içinde biraz çocuk ruhu barındıran bayanlar için bu rengarenk ojeler sizleri çok hoşnut edecektir. Gökkuşağı renklerini tırnaklarınızda uygulayarak ve biraz da hayal gücünüzü kullanarak farklı bir oje modeli elde etmeniz mümkündür.

en-trend-oje-desenleri-2014

5- Tek Parmak Desenler

Son zamanlarda çok sık kullanılan modellerden biri de tek parmağa sürülen ojelerdir. Dört parmağa aynı renk sürüp, tek parmağa farklı bir renk uygulanarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

indir

6- İki Renkli Ojeler

Oje modasına farklı bir hava katacak olan iki renkli ojeler, frenç şeklinde uygulanıp, tırnak ucuna o renge uyumlu farklı renk sürülmesiyle hoş durmaktadır. Dilerseniz birbirine çok zıt renkler de seçebilirsiniz.

kr3l3kkyzu

7- Taşlı Ojeler

Oldukça şık ve gösterişli duran taşlı oje modelleri, ojeyi sürdükten sonra üzerine dilediğiniz şekilde yapıştıracağınız taşlar ile farklılık yaratabilirsiniz.

puanli-oje-trendleri

8- Süet Ojeler

Çok farklı ve gören herkesi şaşırtacak olan süet desenli ojeler, uygun yapıştırıcılar ile tırnağa yapıştırılarak uygulanmaktadır.Bu modeli tırnağınıza uyguladıktan sonra tırnaklarınıza dokunmaktan kendinizi alamayacaksınız.

renkli-oje-modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*