Tonny Black Ayakkabı Nasıl, Kullananlar Yorumları

Bir süredir trendyolda sık görmeye başladığım bir marka olduğu için ürünlerine göz atmaya karar verdim. Bildiğiniz üzere tonny black ayakkabı sadece trendyolda satılan bir ayakkabı değil, internet siteleri üzerinden de ayakkabı satışı yapıyorlar. Son zamanlarda yorumlar çok fazla olunca bizde bu ayakkabılar hakkında yer alan yorumlara yer vermek istedik. Bu marka ve diğer markalar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz forum bölümümüze göz atabilirsiniz.

Tonny Black Spor Ayakkabı

Oldukça hoş çizgilere sahip modelleri olduğu için bu ayakkabılardan satın almak isteyebilirsiniz. Özellikle yürüyüş ve spor ayakkabılarının kaliteli olduğunu söylememiz gerekiyor. Bunun dışında ürünler hakkında çoğunlukla olumlu yorumlar olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Aşağıda ürün görselleri bulunmaktadır. (görseller trendyol adresinden alınmıştır.)

Tonny Black Kullananlar

Ayakkabıyı henüz test etme imkanı bulamadık. (Hem kendim hem de eşim için almayı düşünüyorum bu sayede hem erkek hem de kadın ürünlerini test etme imkanı buluruz.) Genel olarak kullanıcı yorumlarının olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda olumlu yada olumsuz yorumların nedenine yer vermeye çalıştık.

Olumlu Yorumlar

  • Kaliteli olması
  • Çoğunlukla görsel içerikle aynı ürünün yollanmış olması
  • Fiyat performans ilişkisi
  • Pahalı rakiplerine göre uygun fiyatı ile bir adım öne çıkması
  • Tasarımı ve estetik yapısı

Olumsuz Yorumlar

  • Çoğunlukla satıcının iade kabul etmesi
  • Kalıp küçük/büyük sorunu
  • Bazı tonny black ayakkabı modellerinin çabuk deforme olması

Şahsi Fikrim

Henüz çok yeni bir marka olmasına rağmen şikayet var üzerinden hızlı dönüş yapıp kullanıcılarının teşekkür etmelerini sağlaması gözümden kaçmadı. Umarım bu çizgide devam ederler. Kısa bir süre içerisinde pahalı rakiplerinin bir adım önüne geçmesi tonny black ayakkabı için içten bile değil…

Tonny Black Yorum

Öncelikle markayı diğer markalarda yaptığım şekilde incelediğimi belirtmek istiyorum. Spor ayakkabı ve günlük ayakkabıların yanı sıra bot üretimi de yaptıkları için internet siteleri, kişisel bloglar hatta youtube videolarını bile izledim. Diğer markalarda olduğu gibi yapılan yorumları buraya kopyala yapıştır yapmak istemiyorum. Onun yerine genel olarak bahsedilen artı ve eksilerini burada yazacağım.

Tonny Black Spor Ayakkabı Yorum

Genellikle en fazla olumsuz yorumun spor ayakkabılara geldiğini söyleyebiliriz. Bu yorumlara çoğunlukla şikayet var adresi üzerinden ulaştık. Dilerseniz sizlerde bizzat o adreslere ulaşarak yorumlara bakabilirsiniz.

Olumsuz yorumların bir kısmı bana kullanıcı kaynaklı gibi gelse de tahmin edilenden daha kısa süre içerisinde deforme olduğunu söyleyenlerinde bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

Tonny Black Bot Yorum

Hepsiburada ve trendyol adreslerinde bu ürünü satın alan kişilerin büyük bir çoğunluğunun görsellerde yer alan ürünlerle aynı ürünlerin satıldığını yorumlarına eklediklerini söyleyebiliriz. Bunun dışında tonny black bot daha uygun fiyatlı ve daha kaliteli olduğu için çoğunlukla beş yıldız almış. Çok çabuk kirlenmediği ve kolay temizlendiğini belirtenlerde var. Bizlerde zaman ilerledikçe bu ürün hakkında yapılan diğer yorumlara yer vereceğiz. Sizde yorum bölümünden düşündüklerinizi ekleyebilirsiniz.

Görsel ve Ürünler Hakkında Bilgi Aldığımız Web Siteleri

https://www.tonnyblack.com.tr/

https://www.trendyol.com/tonny-black

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!