Telefonunu Vermeyen Erkek – Telefon Saklamak

Eğer bir erkek arkadaşınız varsa ve telefonunuz hiçbir şekilde sizin yanınızda ortaya çıkarmıyor ya da size vermiyor ise bunun altında farklı nedenler olabilir. Öncelikle telefonunu vermek istemediği farklı hal ve hareketlerinden gözlenir ve daha sonrasında bu durum sizin dikkatinizi çeker. Peki, telefonunu vermeyen erkek böyle bir durumda ne yapmak istiyor olabilir? ya da telefonunu vermemesinin nedeni altında neler yatıyor olabilir? daha yakından bakalım.

Erkek Telefonunu Neden Saklar?

Bütün kızlar bu soruyu soruyor olabilir. Erkek telefonunu neden saklar? Sizce neden saklar daha önce hiç merak ettiniz mi? ya da erkek arkadaşınız telefonunu sizden sürekli saklamaya çalışıyor mu? bu durumun altında pek çok neden göstermek mümkündür. Bunların başında eski kız arkadaş ya da erkek arkadaşları ile yaptığı absürt sohbetler olabilir. Şimdi, isterseniz bu konuya biraz daha yakından bakalım ve erkekler telefonlarının hangi durumda vermek istemez ya da saklar? Detaylı bir şekilde inceleyelim.

 1. Başka bir kız ya da kız arkadaşı ile samimi sohbetler içerisinde olabilir.
 2. Erkek arkadaşları ile argo şekilde ya da başka kızlar hakkında konuşuyor olabilir.
 3. İlişkinin en başından bu yana sizden sakladığı şeyler vardır.
 4. İlişkiniz içerisinde bazı konularda bilmemeniz gereken şeyler olması nedeniyle saklıyordur.
 5. Sizi başka bir kızla aldatıyor olma ihtimali de yüksek.
 6. Yanlış anlayacağınızı düşündüğü için normal kız arkadaşlarından gelen mesajları ya da konuşmaları görmemenizi isteyebilir.
 7. Maddi konularda bazı sıkıntılar yaşaması nedeniyle telefonunuzda bulunan yazışmaları ya da mesajları göstermek istemeyebilir.
 8. Eski kız arkadaşı ile hala görüşüyor olabilir.
 9. Erkek arkadaşları ile kızlar ya da başka kızlar hakkında konuşuyor olabilir.
 10. Erkekler arasında sürekli konuşulan ve erkek muhabbeti olarak görülen bu konuşmaları görmenizi istemeyebilir.
 11. Tüm bunların aksine kendi özelimdir diyerek göstermeme gibi durumların olması da mümkündür.

Yukarıda erkeklerin telefonlarını saklamalarının nedenlerini incelemeye çalıştık. Aslında genel olarak bakıldığında bu nedenleri çoğaltmak mümkün. Bu durum biraz da hayal gücü ile sınırlı. Bu nedenle siz de erkek arkadaşınızın telefonunu sizden saklandığını düşünüyorsanız, yukarıda listelemeye çalıştığımız nedenlerden biri aklınıza gelebilir ya da siz bunun nedenini kendinizi öğrenebilirsiniz.

Telefonunu Kurcalatmayan Erkek

Erkeğin telefonunu sakladığı ya da vermek istemediği durumlar ilişkilerde çok sık görülür. Birtakım nedenlere bağlı olarak ortaya çıksa da bazı erkekler de durumla farklıdır. Çünkü telefonunu kurcalatmayan erkek her zaman nedenlere bağlı kalmaz ve direkt olarak “bu beni özelim” diyerek işin içinden çıkabilir. Aslında gerçekten de öyledir. Yani bir erkek herkesle ya da kız arkadaşı ile telefonunu paylaşmak zorunda değildir. Erkeğin kız arkadaşı olması onun bazı konularda özeline kadar girebileceği anlamına gelmez. Yani konuyu biraz daha sağlam bir zemine oturtmak gerekirse her şey erkekte biter ve o isterse telefonunu verir ya da vermez.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için kadın forumu bölümüne göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*