Taşlı Bebek Patiği Modelleri

 Taşlı Bebek Patiği Modelleri

Minik bebekler için üretilen ürünlere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Taşlı bebek ürünleri ise son dönemde en sevilen ürünlerden biri oldu bile. En sevilen bebek ürünü olarak taşlı bebek patiği modelleri göz kamaştırıyor. Her yeri minik taşlarla süslenmiş olan taşlı bebek patiği modelleri tüllerle ve kurdelelerle daha da çekici bir hal alıyor. Üzerinde kurdelelerden oluşmuş minik güller eklenmiş olan taşlı bebek patikleri minik hanımlar için pek çok renkte üretiliyor.

Taşlı bebek patiği modelleri neler?

Üzeri inci ve taşlarla süslenmiş olan bebek patikleri en güzel modelleri oluşturuyor. Tamamı taşlarla kaplı olan bu modeller kız bebeklerin kıyafetlerini gölgede bırakacak kadar süslü ve göz alıcı görünüyor.

Taşların yanı sıra minik güllerin ve çiçeklerin eklendiği taşlı bebek patiği modelleri ise en sevilen modellerden biri. Özellikle kurdelelerle detaylandırılmış olan taşlı bebek patiği modelleri kız bebekler için daha uygun ve sade bir görüntü sunuyor. Pembe, krem, beyaz, kırmızı, mor gibi renklerin yanı sıra pudra renklerin kullanıldığı taşlı bebek patikleri de sevilen renklerden.

Yapılan Yorumlar
 • serap çakmak dedi ki:

  bunlar çok şirin şeyler ya bayıldım ben bunlara 🙂 ama benim çocuklarım büyüdü kocaman oldu bunları görmekte geç kaldım sanırım:)

 • ebru gözüdok dedi ki:

  bunlar benim kızımın olmalı ya 🙂 ilk resimdekini hatta hepsini çok sevdim çok şirin 🙂

 • sevda ak dedi ki:

  gerçekten güzel bir görsel olmuş tebrikler:) el emeği göz nuru bunlar değerini çok büyük bence…

 • ayten timiz dedi ki:

  ayy bunlar harika ya 🙂 ben kendi örmemi de göstermek isterdim aslında 🙂 iki yaşında oğlum var hala bunları kullanıyor 🙂

 • irem şentürk dedi ki:

  taşlı işlemler ile gerçekten farklı bir görünüme sahip olunmuş. Buda ayrı bir hava katmış bence 🙂 hatta herkesin dikkatini çekecek şekilde olmuş bunlar:)

 • zuhal yılmaz dedi ki:

  benim çocuklarım evlenecek yaşa geldi artık 🙂 bunları torunlarıma almayı düşünüyorum:) ben ancak normallerini örebiliyorum bu taşlı modellerden yapamam sanırım:)

 • hasret bakır dedi ki:

  taşlı bebek patik modelleri ile gözüm açıldı resmen yaaa:) bunlar çok hoşuma gitti online satış şansınız mevcuz mu? nasıl ulaşabilirim bunlara ?

 • seher leyla dedi ki:

  4. resimde ki taşlı bebek patiği modeline bayıldım 🙂 bu sene koleksiyonunda daha farklı şeyler oluğunu duymuştum zaten bunlarda bir harika tasarımlar olmuş.

 • ferda keskin dedi ki:

  ferda ablanız sizi yesin ya ne şirin şey onlar öyle 🙂 bebekleri çok severim helede onlara yapılan böyle şeyler çok hoşuma gider 🙂

 • aydan dedi ki:

  taşlı bebek patiği modelleri gerçekten çok güzeller ya bunlardan benim çoçuklarımın da olmasını isterdim ama o zamanlar bu kadar paylaşım yoktu bilmiyorduk. ellerinize sağlık teşekkürler:)

 • feriha dedi ki:

  bebek patikleri ve daha nicesi için bana ulaşmanız yeter 🙂 resimdekilerin aynısını sizlere temin edebilirim.

Bir Yorum Yapın