Tarabya Tulum Peyniri Fiyatları (İzmir Tulumu – A101 Market Ürünleri)

A101 ürünlerini yazmaya kaldığımız köşemize devam ediyoruz. Her geçen gün farklı bir ürün hakkında bilgilendirme yapacağımıza dair bir yazımız olmuştu. Genellikle kadın denince akla gelen tüm konu başlıklarında yazdığımız için fiyatlarına yetişemediğimiz ürünler hakkında da detaylı bilgilendirme yazısı yazalım istedik. Konuyu çok uzatmadan Tarabya Tulum Peyniri fiyatları ile devam ediyoruz.

Tarabya Tulum Peyniri Fiyatları

Benim gibi peynir sevmeyen biriyseniz Tulum peyniri sizin için çok fazla birşey ifade etmez. Yalnız eşimin mutfaktan ayırmadığı bir ürün olduğu için özellikle bu ürüne ilgi duyduğumu da belirtmek istiyorum.

Tarabya tulum peyniri fiyatı 250 gr: 10.30 TL olarak belirlenmiştir.

Yazının yayınlandığı 14/10/2019 tarihi itibariyle bu şekilde bir fiyat aralığının olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat grafiğinde bir değişme olursa sizinle kısa bir süre içerisinde iletişime geçeceğimizin altını çizmek îstiyoruz.

Çekilişler İçin Takipte Kalın

İnternet sitemizin sosyal medya hesaplarını takip ederek anlık indirim çeklerinden ve diğer sürpriz hediyelerden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken indirim seçeneklerine ulaşmak olmalıdır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve indirimlere hızlı bir şekilde ulaşmak için adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bizi takipte kalın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*