Survivor Zafer Diskalifiye Oldu

Survivor 2016 Gönüllüler takımının yarışmacısı Zafer, Semih’e fiziksel müdahalesi ve yaptığı küfür ve hakaretler nedeniyle ada güvenliğini riske attığı için yarışmadan diskalifiye oldu. Bir süredir ikilinin arasındaki tartışmalar ve Zafer’in tehditleri zaten görülüyordu. Öyle ki geçtiğimiz hafta bir yarış esnasında Zafer Semih’e “ağzın burnun yer değiştirecek” demişti. Öncesinde de Semih ve Serkay arasındaki bir tartışma sırasında Zafer Serkay’a “kafandan geçeni biliyorum kardeşim ama zamanı değil” söyleminde bulunmuştu.

Aslında tüm bunlar ve ikili arasındaki gerginlik böyle bir olayın sinyalini verir gibiydi. Her ne kadar böyle bir olayın Semih ve Serkay ya da Efecan arasında yaşanması beklense de, şiddet içerikli hareketler ve kavga Zafer’den geldi. Kavga, Mehmet’in elendiği konseyden sadece birkaç saat önce yaşanmıştı. Bunun üzerine Acun da yarışmacılardan bir gün süre istedi. Tabi biz bunu Cuma günü yapılan acil durum konseyinde izledik. Konseyde Semih de Zafer de yoktu. Bunun üzerine konuyla ilgili Semih’in dayak yediği, ekrana gelemeyecek durumda olduğu gibi konular dolaşmaya başladı.

Gecenin sonunda Semih’in Ünlüler takımına geçmesine ve Zafer’in de diskalifiye edilmesine karar verdi. Semih konseye geldiğinde Ünlüler takımının tarafına oturdu. Zafer ise konseye gelmedi. Ertesi gün Zafer adaya gelerek arkadaşları ile vedalaştı. Her ne kadar Zafer saf ve temiz kalpli biri gibi görünse de bir diğer yarışmacıya uyguladığı şiddet affedilmemeliydi ve öyle de oldu. Yarışmanın en renkli karakterlerinden biri olan Zafer’in diskalifiye olması nedeniyle bu hafta yarışmada eleme olmayacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*