Su Falına Nasıl Bakılır?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bakılması dünya çapında bakılması en zor olan fal türlerinden su falı hakkında bilgi vermek istiyorum. Fal konusu genelde bayanların dikkatini çeken bir uğraştır. Kahve falı, tarot falı bunlar genelde bilinen fallardandır ve genelde herkes tarafından bakılabilir. Ama su falına herkes bakamaz çok yoğun bir konsantre gerekmektedir, bakanlar ise genelde bir ayet ile bakar. Bu falda bakan kişinin kalbinin temiz ve iyi niyetli olması gerektiğine inanılır. Dikkat edilecek en önemli noktalardan biri de fala bakacak kişinin suyu kendisi doldurması şarttır. Öncelikle su ya bir bardağa doldurulur , sonra her falda yapılan gibi niyet edilir yani gönlünden geçen dileğini söyler. Daha sonra fala başlanır, bakan kişi ne kadar konsantre olmuşsa fal o kadar kısa sürede sonuçlanır. Bakılacak olan su falı sessiz sakin, ışığın çok olmadığı veya da bir mum ışığında bakılmalıdır. Bu ortamda pür dikkatle incelenen su falı sonra suyun arasında şekiller belirmeye başlar. Su falında yorumlanacak olan şey titreşimlerdir. Bu titreşimler çok iyi incelenmeli ve de o titreşimlere anlam katılarak yorumlanmalıdır. Su falına herkes bakamaz su falı bakmak isteyenlerin bu fal bakımı için iyi bir zattan el almaları gereklidir. Sadece el almakla da yeterli değildir. Birtakım çalışmalar sonucunda su falı bakma sanatını iyice öğrenmek gerekmektedir.

su

Su Falı Nasıl Bakılır?

İlk önce su falı bakmaya niyet edilir. Çok fazla konsantre olmuş olmak su falının en önemli noktasıdır. Bununla beraber su falına bakacak medyumun kalbinin çok temiz olması lazımdır. Su falına bakılacak ortam çok sessiz ve çok sakinlik içinde olmalıdır. Özellikle ortamın çok aşırı aydınlık olmaması gerekir. Işık bakan kişiye karşıdan vurmamalıdır ve gözünü almamalıdır. Bu yüzden mum ışığında bakılması uygundur. Evde bulunan bir tas su veya bir bardak, su doldurulur. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus; suyu, falına bakılacak insanın doldurması şarttır. Sonra oluşturduğumuz bu sessiz, sakin ve loş olan ortamda oturulur. Niyet edilmeye başlanır. Örneğin; “Evlenecek isem, suyun arasında Ay doğsun!” denilebilir. Sonra, dikkatli bir şekilde mümkün olduğu kadar göz kırpmadan suyun içine bakılır. Bir zaman sonra suyun arasında şekiller belirir. Bu şekillere göre yorumlar yapılır. Suya bakan ne kadar iyi konsantre olmuşsa, o kadar kısa sürede görür. Yani bu bu su falında en önemli olan şey iyi konsantre olunulmasıdır. Aksi takdirde istediğimiz sonucu elde edemeyebiliriz.

22-1

Bayanların Gözde Falı

Herkes tarafından bakılamayan bir fal olduğu için daha çok dikkat çeken su falına bayanların ilgisi büyük. Alışılagelmiş fallardan sıkılan ve istediğini bulamayan hanımlar su falına yönelmektedir. Umarım bu yazımız sizler için faydalı olur ve su falında dikkat edilmesi gereken şeylerin önemine varırsınız.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!