Straplez Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbiseler her ortama uygun model tasarımlarıyla kadınların elbise arayışları sırasında tercih noktası durumdadır. Abiye modelleri göz alıcı birçok tasarımdan meydana gelmektedir. Bu tasarımlar arasında straplez abiye elbiseler ayrı bir konumda bulunmaktadır. Abiye elbiselerdeki straplez modeller kadınların tün güzelliğini yansıtmaları açısından önemli bir konumda bulunmaktadır.

Straplez abiyeler neden tercih edilir?

Abiye modelleri genel olarak kadınların, kadınsı özelliklerini en iyi yansıttıkları elbiseler arasında yer almaktadır. Bu nedenle özel davetlerin vazgeçilmezi olan abiye elbise modelleri, birçok farklı tasarımla vitrinlerdeki yerini almaktadır. Abiye modelleri arasında ise sıkça seçilen modellerden olan straplez abiye tasarımları farklı renkleri ve çizgileriyle ilgi çekmektedir. Fark yaratmak ve insanların farkında olabilmek için straplez abiye tasarımları ideal elbiselerdir. Bundan dolayı straplez modeller özel gecelerde veya davetlerde kadınların tercih ettiği elbise tasarımları olmaktadır.

Straplez abiye modelleri nelerdir?

Straplez abiye modellerinde müşterinin isteğine uygun olarak birçok elbise rengi seçeneği sunulmaktadır. Bu renkler arasında en çok kullanılanı siyah renktir. Siyah renkte tasarlanmış birçok straplez abiye modelleri bulunmaktadır. Siyah ve koyu renkler dışında pembe, mor, beyaz, mavi, eflatun, turkuaz, kırmızı, gri, kahverengi ve daha birçok renk straplez elbise modellerinde kendine vücut bulmaktadır.

Straplez modellerin en dikkat çeken yanı derin göğüs dekolteleridir. Göğüs dekolteleri belki de hiçbir elbise modelinde bu kadar cesurca kullanılmaz. Göğüs kısmı fazlaca açık olan tasarımlarda göğüs ölçüleri büyük olan bayanların dikkatli olmaları frikik kazalarının ortaya çıkmasına engel olabilir. Buradan hareketle straplez modelleri genel olarak ortalama göğüs ölçülerine sahip kadınlar tercih etmelidir denilebilir. Tabi ki bu bazı modeller için geçerli bir durumdur. Göğüs dekoltesine ek olarak straplez bir elbisede sırt dekoltesinden bahsetmeden geçmek mümkün değildir. Tüm straplez model elbiselerde olduğu gibi bu abiyelerde de mutlaka sırt dekoltesi bulunmaktadır.

Straplez modellerde farklı etek modeli uygulamaları bulunmaktadır. Buna balık etekli straplezler örnek olarak verilebilir. Bazı straplez modellerin etek kısımlarındaki asimetrik kesim çizgilerin modelin ilgi çekici olasını sağlar. Bazı modellerde ise kabarık ve mini etek modelleri dikkat eken unsurlardandır. Genel olarak straplez modellerin etek kısmında yırtmaç tercih edilememektedir. Ancak bazı uzun etekli straplez modelde seksi görünümü sağlamak veya kuvvetlendir amacı ile yırtmaç tercih edilebilir.

Model tasarımları konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunan straplez abiye elbise tasarımları farklı aksesuarlarla birlikte kullanıma uygun elbiselerdir. Özellikle uzun küpeler ve geniş gerdanlık modelleri ile kullanıma oldukça uygun olan straplez abiye elbiseler, küçük el çantaları ile kullanıma daha uygun modellerdir. Saç tasarımı açısından bakıldığında ise dağınık saçların straplez modellerde daha sık kullanıldığı görülmektedir. Uzman görüşleri de straplez elbise modelleri ile toplu saçların uyuşmayacağını belirtmektedir.

Straplez abiyelerin rengi, duruşu, çizgisi, etek modeli ve bu elbise ile kullanılan aksesuarlar tamamen uyum içinde olmalıdır. Tüm elbise tasarımlarında olduğu gibi straplez modellerde de birçok detay göz önünde bulundurulur. Ancak iyi yapılmayan elbise tercihi ve bu elbiseye uygun olmayan aksesuarlar güzelliği ile ön plana çıkan elbisenin iyi taşınmasını engelleyebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*