Stor Perde Modelleri

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere ev dekorasyonlarınıza büyük katkıda bulunacak stor perdeler hakkında bilgi vermek istiyorum. Bildiğiniz üzere hemen hemen artık her evde kalorifer bulunmaktadır. kaloriferlerin kullanımı arttıkça, ev hanımları stor perdelere daha çok yönelmeye başlamıştır. Yere kadar uzanan tül perdeler ve güneşlik yerine artık stor perde tercih edilmektedir. Kullanımı ve kurulumu da oldukça kolay olan stor perdeler birbirinden güzel renk ve modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Her odada kolaylıkla kullanılabilen stor perdeler, hem spor hem de şık modelleri bulunmaktadır. Her ebatta da bulunan stor perdeleri dilerseniz hazır alabilir veya evinize özel tasarım yaptırabilirsiniz. Şimdi sizlere karar vermenizde yardımcı olacak bir kaç stor perde modeli göstereceğim.

1- Varaklı Stor Perdeler

Salonlara yaraşır olan varaklı stor perdeler, bayanlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Şıklığı ve güzelliği ile dikkat çeken bu varaklı stor perdeler, stor perdeler arasındaki en şık modellerdendir. Yatak odasında da şıklıktan yanaysanız bu stor perdeleri yatak odalarında da kullanabilirsiniz. Varak modası stor perdeler ile buluşarak ortaya çok güzel bir sonuç çıkmıştır.

2015-gumus-varakli-stor-perde-modelleri

2- Zebra Desenli Stor Perdeler

Stor perdeler arasında en sık karşılaştığımız modellerden biride zebra ve desenli modellerdir. Bir bütün halinde bakıldığında oldukça güzel desenler ortaya çıkarak, bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sizde evinizde perdeler ile fark yaratmak istiyorsanız bu stor perdeleri mutlaka tercih etmelisiniz.

gul-desenli-2016-stor-perde-modelleri

3- Zebra Stor Perdeler

Evinizde sadelikten yanaysanız bu zebra stor perdeler tam da sizlere göre. Hem tül perde özelliği hem de güneşlik özelliği gören bu stor perdeler oldukça kullanışlı ve güzeldir. Her yere uyum sağlayacak olan zebra stor perdeler, en çok kullanılan ve en kolay bulunabilen stor perde modelidir. Ayrıca uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir.

2015-stor-perde-modelleri-7

4- Düz Stor Perdeler

Önceden kullanılan güneşlik perde ile aynı aslında. Uzun güneşlik perde kullanmak istemeyenler bu düz stor perdeleri tercih edebilirler. Yanlarında kullanacağınız uygun fon perdeler ile de odalarınıza farklılık katabilirsiniz. Düz stor perdeleri dilediğiniz odada kullanabilirsiniz. ancak sürekli ışığa ihtiyaç duyduğunuz odalarda bu stor perdeleri pek tavsiye etmiyorum. Bunun yerine zebra stor perdeleri tercih etmelisiniz.

latte-kahve-neo-classic-serisi-stor-perde_38372_1k

5- Çizgi Desenli Stor Perdeler

Kendinden desene sahip olan bu düz stor perdeler oldukça ilgi çekici durmaktadır. Çizgi desenleri ile kullandığınız odaya farklılık katacağı kesin. Bu sayede odanıza hem güneşlik görevi görecek hem de odanın canlı ve hareketli kalmasını sağlayacaktır.

cizgi-desenli-stor-perdeler

6- Tül Stor Perdeler

Tül stor perdeler de son zamanlarda oldukça ilgi gören ve beğenilen stor perde modelleri arasındadır. Tül kullanmaya son verecek olan bu stor perdeler, birbirinden güzel ve farklı modelleri ile her odaya uyum sağlamaktadır. Hatta çocuk odaları için bile hem çok eğlenceli hem de çok kullanışlı stor perde modeli mevcuttur.

stor-perde-modelleri-4

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*