Sokak Modası: Omuzlara Sınırsız Özgürlük!

Sokak-Modasi-Omuz-Dekoltesi-Resim
Sokak Modası Omuz Dekoltesi

Sokak stili başlı başına bir moda haline gelmiş durumda. Şık, spor, seksi, bohem derken, şimdilerde omuzları özgür bırakmak trend oldu. Mevzu sokak modası olunca, yaşanılan bu karmaşaya şaşmamak lazım. Hayatta böyle değimli zaten. Hayatın içinden izler taşıyan moda; sevdiğimiz, hoşumuza giden, model ve tarzları önümüze koymuyor mu?

Havaların iyiden iyiye sıcaklaşmaya başladığı bu günlerde, daha ferah ve serin tutacak kıyafetlere yönelmekteyiz. Kıyafetlerin belli bölgelerinde açılan dekolteler ile serinliği yaşarken, bu yaz kayık yaka bluzlar ile serinliği hissederek, sokak modasını da üzerinizde taşıyacaksınız.

kayik-yaka-kombinler-resim
Kayık Yaka Bluz Modelleri

Kayık Yaka Bluz Kombinleri

Omuzları açıkta bırakan, geniş bir yaka kesimine sahip olan bu bluzlar ile kolay yoldan şıklığı yakalayacaksınız. Bu bluzların; yakasının asimetrisi, kumaşının akışkanlığı ile nasıl bir kombin edeceğinize dair size yol göstermekte. Kayık yaka bluzların dar olan modelleri ile daha feminen bir hava çizebilirken, bol ve dökümlü modelleri ile salaş bir havaya bürünebilirsiniz.

Bu yıl omuz dekoltesi; abiyelerde, gelinliklerde, elbiselerde, tişörtlerde ve hatta gömleklerde karşımıza çıkmakta.

kayik-yaka-kombinleri1-resim
Kayık Yaka Kombinler

Omuz Dekoltesi ve Kayık Yaka Nasıl Giyilmeli?

Aslında kayık yaka bluzlar ya da omuz dekoltesi nasıl giyilmeli sorusundan önce, bu bluzları kimler nasıl kullanmalı sorusunu yanıtlarsak, daha doğru bir sonuca ulaşırız. Omuzlarınız geniş ise, böyle bir bluz kullanmanız halinde, olduğunuzdan daha kalın görüneceğinizi bilmeniz gerekir. Yinede giymek istiyorum diyorsanız; iki omzunuz yerine, tek omzunuzu açıkta bırakabilirsiniz. Bence fazla ısrar etmeyin. Dar omuzlu olanlar ise, canı nasıl istiyorsa, bu bluzları öyle kullanabilir.

Günün her anında ya da, ani çıkan bir davette, kolayca kombinleyeceğiniz bu bluzları, istediğiniz gibi kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Daha uzun yıllar trend olacak bu bluzlar ile gardırobunuzu şenlendirin derim.

[wp_ad_camp_1]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*