Siyah Tayt Kombinleri

Sevgili hanımlar, artık gelişen modaya ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz biliyorum. Ama şimdiki yazım tamda sizler için. Önceden sadece evlerde giydiğimiz taytlar artık sokak modasına da uyum sağlamaktadır. Yaz kış her zaman kullanabileceğimiz taytlar artık kıyafet modamız için vazgeçilmezler arasında. Rahat kullanımı nedeniyle kot pantolonları geride bıraktığı söylenebilir. Deri, süet, penye gibi pek çok farklı modeli bulunan bu taytlar içerisinden sürekli kullandığımız siyah taytlardır elbette. Her şeye uyan yapısı ile bayanlara büyük bir kolaylık sağlamıştır. Gece dışarı çıkarken bile siyah deri taytlar ile farkınızı ortaya koyabilir ve şıklık yaratabilirsiniz. Şimdi sizlerle siyah tayt kombinleri nasıl olur, gündelik yaşamda nasıl kullanabiliriz bunlara bakacağız. Umarım sizler için faydalı olur.

1- Kot Ceketler İle

Günlük hayatımızda kot ceketleri fazlasıyla kullanmaktayız. Giydiğimiz her şeyle kolaylıkla kombine edilebilen kot ceketleri siyah taytlar ile kombin yapmanın sırası gelmedi mi sizce de ? Kot ceketimizin içine giyeceğimiz sade bir bluz ve altımızda siyah taytımızla tarz duracağımız aşikar.

 

Kot-Gömlek-Siyah-Tayt-Kombini

2- Topuklu Ayakkabılar İle

Tayt denilince akla direk spor giyim gelmektedir fakat artık sürekli değişen moda bu tekdüzeliği yıkmayı başarmıştır. Artık taytlarımızla da şık olmak mümkün. Siyah taytlarımızın altına giyeceğimiz topuklu ayakkabılar ve üzerimize giyeceğimiz şık bir bluz gündelik şıklığı yakalamamızı sağlayabilir.

Siyah-Tayt

3- Tüylü Montlar İle

Siyah taytlarımızı yaz kış kullanabileceğimizi daha önceden belirtmiştik. Kış modasında da kolayca kombin edilebilen siyah taytlar şıklığımıza şıklık katmakta. Deri siyah tayt altına giyeceğimiz bot ve çizmelerle ve üstüne giyeceğimiz uzun tüylü montlarımızla çok tarz duracağımız belli.

 

siyah-tayt-ile-şık-kış-kombinleri-2015

4- Blazer Ceketler İle

Erkekler tarafından çok sık giyilen blazer ceketler artık bayanların da gözdesi durumunda. Bayanlarda da oldukça şık duran blazer ceketlerimizi siyah taytlarla kombine edebilmek elbette ki mümkün. Akşam gideceğimiz bir eğlenceye blazer ceket siyah tayt ve topuklu ayakkabı üçlüsü ile katılmamız halinde tarzımız ile dikkat çekeceğimiz aşikardır.

Siyah-Tayt-Kombini

5- Babetler İle

Genelde bahar aylarında yapabileceğimiz bu kombin türünde ise sade bir şıklık söz konusudur.  Siyah taytlarımızın altına giyeceğimiz babetler ve önü kısa arkası uzun bluzları şal ile taçlandırdığımzıda harika bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Sokak-Modası-Siyah-Tayt-Kombin

6- Spor Kombinler

Siyah taytları tabiki de en çok spor zamanlarımızda kullanmaktayız.  Üstüne giyeceğimiz salaş tişörtler ve spor ayakkabılarımızla spor yapmanın hareketliliği daha da artabilir.

 

tayt-ve-spor-ayakkabi-kombini-2014

7- Polo Tişörtler İle

Bilindiği üzere polo yaka tişörtler modasını hiç kaybetmemektedir. Bu sebeple ki siyah taytlarımızı bu tişörtler ile de gönül rahatlığı ile kombin yapabiliriz. Spor bir tarz olacağı için altına giyebileceğimiz keten ayakkabılar hoş durabilir.

Polo-tişört-siyah-tayt-kombini

8- Salaş Bluzlar İle

Tayt üzerinde en sık kullanılan bluzlardan biri de salaş modellerdir. Taytlar dar olduğundan dolayı üzerine giyeceğimiz bol şeyler daha güzel durmaktadır. Siyah taytlarımızı bu bluzlarla da kombin etmemiz mümkün.

tayt-kombin-5

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*