Siyah Abiye Modelleri 2017

 Siyah Abiye Modelleri 2017

Abiyelerde siyahın önemi çok büyük kuşkusuz. Hem zarafet hem de daha fit bir görünüm sağlayan siyah renk, günlük yaşamda olduğu kadar abiyelerde de oldukça rağbet görüyor. Üstelik ten rengini açan bir renk olduğu ve kusurları da çok güzel kapattığı düşünüldüğünde siyahın cazibesine kapılmamak mümkün değil. Siyah abiyeler, kabarık, balık model, düz, mini, uzun gibi kategorilendirilebilir. Biz şimdi 2017 yılında hangi modeller siyaha daha çok yakışmış onlara göz atacağız.

Kabarık Siyah Abiyeler

Siyah elbiselerde kabarık modeller çok farklı tasarlanmış 2017’de. Kabarık modeller özel organizasyonlar için ideal. Tarlatanlı olanlar biraz hareket kısıtlılığı getirse de hoş görünüm için katlanılacak nitelikte.

  • Prenses model esintileri taşıyan abiyelerin üst ksımları farklı renklerle tasarlanarak, siyahın yoğunluğu biraz hafifletilmiş durumda. Bu tarz abiyeler belki bir nişan kıyafeti olarak veya balo kıyafeti olarak tercih edilebilir.

  • Marjinal tar sevenler için tasarlanan bu siyah abiyeler ilginç şekilde gelinlik olarak da tercih edilebiliyor. Aslında hem salaş ve umursamaz bir tavrı olan bu abiyeler oldukça ilgi çekici.

  • Siyahtan da sevimli abiye olur mu demeyin. Fırfırların siyaha kattığı tatlılık tartışılmaz. Bu tarz bir abiye mezuniyet baloları için tercih edilebilir.

Siyah Balık Abiyeler

Balık abiye de siyahın zarafeti gerçekten muhteşem. Uzun – ince görünmeyi seven, fiziken de çok aşırı fazlalıkları olmayan kişiler için balık model siyah elbiseler çok güzel bir tercih. Siyahın kusurları kapatan yönünü de unutmamak gerekir.

  • Balık elbiselerde detaylarda oynamak çok mümkün. Vücut hatlarını ortaya çıkaran sade duruş sergileyen bu elbiselerde yer yer transparan detaylar uygulanabildiği gibi dantel kullanımı da çok karşılaşılan bir durum.
  • Balık modellere ışıltı katan pullarla siyahın buluşması göz kamaştırıcı. Pulların tamamına uygulandığını gördüğümüz bu abiye dışında yer yer kullanılan pullara da rastlamak mümkün. Bu elbiseler uzun kollu veya dekolteli askılı olarak da tasarlanabilir.
  • Şifon siyahta çok zarif duruyor. Uçuş uçuş görünmek isteyenler için şifon balık modeller tavsiye edilebilir. Elbisenin alt kısmı şifon olmakla beraber üstü ışıltılı taşlarla süslenerek ihtişamlı bir havaya bürünmüş.
  • Dantel ve balık modelin birleşimi en rahat transparan kullanımında ortaya çıkıyor. Şeffaflık ile dantel motifleri kendini gösteriyor. Zarafet ve şıklığın birleştiği bu elbiseler iddialı giyinmeyi sevenler için tasarlanmış.

Siyah Mini Abiyeler

Bazıları için mini abiyeler vazgeçilmezdir. Siyahın zarif duruşuyla 2017 mini abiyeler de vazgeçilmez olmaya aday.

  • Sadeliği sevenler için kare yaka, siyah mini elbiseler ideal. Sadeliği kendine bir yaşam şekli olarak görenler ve siyahtan vazgeçemeyenler için bu elbiseler çok uygun. Sadelik bu elbiselere asil de bir hava veriyor.
  • Dantelli tasarlanan bu modeller küloş biçimde dizayn edilmiş ve sevimli bir hava kazanmış. Bu elbiseler genç kızların yıl sonu balolarında kullanılabilecek nitelikte.
  • Peplum elbiseler 2017 yılının gözdeleri arasında ve siyahla birlikte çok sık kullanılıyor. Bu elbiseler kendi başına farklı bir tarz oluşturuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın