Sevgililer Günü Hediyesi Yapımı İçin Öneri

Merhaba canlarım;

Bir 14 şubat telaşı daha başladı. Tabi benim gibi yalnız olmayanlar için =) Her ne kadar yalnız olsam da sizler için hediye önerisi hazırlamalıydım ve düşünmeye başladım. Bir erkeğe neler alınabilir? İnanın erkeklere hediye almak daha zor. Biz kızlar gibi kullandıkları eşya sayısı çok değil ve kıyafet, çanta gibi düşkünlükleri de yok. Alanımız kısıtlı anlayacağınız. Ancak sizi bu konuda yalnız bırakmayacak ve sevgililer günü hediyesi yapımı konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.

Hazırlayacağımız hediye hem romantik hem kullanışlı olmalı. Ve tabi ki aşk kokmalı =)

Öncelikle hediyemizi saklayabilmek için şık ve kullanışlı bir kutu alalım. Sevgililer günü hediyesi yapma fikri aklınıza düştüyse kutu tercihinde titiz davranmanızı tavsiye ederim.

Hediye Kutumuz Şık ve Etkili Olmalı Şimdi Şık Kutumuz ile Sürprizlerle Dolu Bir Sevgililer Günü Hediyesi Hazırlayalım

Sıra içine neler koyacağımıza, yani en önemli bölüme geldik.Boyutunu hediyemizin büyüklüğüne göre seçmeliyiz. Ben orta boylarda bir kutuyu yeterli buldum. Sevgiliniz kutuyu hediyeyi saklamak dışında başka şeyler içinde kullanabilir. Yani kutumuz çok amaçlı =)

İlk hediyemiz ikimizin de kullanabileceği bir çift saati =) Çok anlamlı değil mi ? Saatleri verirken söyleyebileceğiniz romantik sözleri düşünün bir de.

“Zaman sadece bizim gibi sevenler için sonsuzluktur.”

“Hangi saatte aklına gelirim bilmem ama olur olmaz her an aklımdasın.”

“Bütün saatler saniyeler sadece seninle güzel…”

Elbette çoğaltabiliriz bu sözleri içinizden geleni söyleyin zamanın sizin için neyi ifade ettiğini =)

Sevgililer Günü Hediyesi – Çift Saati

Çift eşyalarına bayılıyorum. Yan yana olmasanız bile aynı şey paylaşıyorsunuz. İnsanın kalbi sıcacık oluyor.

sevgililer-gunu-hediyesi-yapimi (5) resim
Çift Saatinin Erkek Modeline Yakından Bakalım.
sevgililer-gunu-hediyesi-yapimi (6) resim
Bayan Modelini İncelemeden Olmaz Tabiki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka çift hediyesi daha eklemek istedim ve sonsuzluk bilekliklerini uygun buldum. Erkeklerinde rahatlıkla kullanabileceği bileklikleri tercih edelim bence.

Sonsuzluk Bileklerini Koymadan Edemedim

Saat kullanmayı sevmiyorsanız bileklikleri tercih edebilirsiniz . Ben ikisini de ekledim =)

Sırada romantizm ve aşk kokan yazılar yazmak var. Belki evde sevgililer günü hediyesi yapımı için en önemli kısımlardan biri bu. Sevgiliniz için bir şeyler yazmaktan kaçınmazsınız herhalde. Ah aşk insanı şair de yapar yazar da =) Şimdi canlarım renkli kağıtlara, minik zarflara ve renkli kalemlere ihtiyacımız var. Ve bütün anılarınızı sevginizi hislerinizi toplayın , cümlelere dökülsün kelimelere dönüşsün.

Aşk Dolu Sözleri Göz Ardı Etmek Yanlış Olur

Tercihe göre sticker kullanabilirsiniz. Ben bu şirin gülen suratları tercih ettim okuduğunda gülümseyen suratların temsili olsun diye.

Artık hediyelerimizi yerleştirebiliriz.

Sevgililer Günü Hediyesi Kutumuzun İçeriği Ve Sevgililer Günü Hediyemiz Hazır

 

 

 

 

 

Bunlar benim küçük önerilerim. Eklemeler yapabilirsiniz. Hediye hazırlamanın en önemli kısmı duygularınızı katmak. Uğraşmanız düşünmeniz bile sevginize değer verdiğinizi gösterir zaten. Umarım gerçekten hak eden insanlarla karşılaşır ve hayal kırıklığına uğramazsınız. Yalnız kalmamanız ve masmavi günlerde sıcacık aşklar yaşamanız dileğiyle.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!